Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én akadok ki mikor...

Csak én akadok ki mikor valaki a facebook-on halálosan helytelenül ír az üzenőfalra és családos anya?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valaki ennyire buta?Mit tud Ő segíteni a házi feladat megírásban?PL:

1- nem nem nemvagyúnk othol pécsen vagyúnk súliba

2- Ekértem az útán fútót hétfön rege 6kór mert móntátók hogy kel és egésznap vártam hogy mivan!

3- aszt montü hogy telefonálünk vasárnap este hogy bisztosan kell-e de halotad hogy a janival nem tutam normálisan beszélni

4- lácik hogy hétvég van mindenki alszik

5- lemerü a telcsim jó északát sziasztok


Én reagálom csak túl ezt az egészet???Ezzel olyan mintha magát minősítené,hogy milyen buta.


2011. szept. 22. 23:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: igen, látszik, hogy nem érdekel. Kimaradt szóközök, halmozott írásjelek, etcetera.


Kedves kérdező: bár fiatal vagyok, de napokig tudnék neked mesélni az ilyen szülők gyerekeiről. Évekig látogattam egy fanfiction (rajongói továbbírások bizonyos film/könyv/stb) témájú oldalt, majd később adminisztrátor lettem. Ez azt jelentette, hogy egyike voltam annak a 13-14 embernek, akik a napi körülbelül 100 (olykor több) történetet, fejezetet, novellát, verset leellenőrizték, hogy tartalmilag és helyesírásilag megfelelő-e ahhoz, hogy felkerüljön az oldalra.

No láttam ám cifrákat... És félreértés ne essék, nem csak 13-14 éves gyerekek írtak az adott oldalra, hanem szinte minden korosztály képviseltette magát, még 50 év felett is.

Nincs annál jobb érzés, mint amikor megírod a szerzőnek, hogy a története milyen hibák miatt nem kerülhet fel az oldalra (és legyen szíves javítsa, és csak azután próbálkozzon az újbóli feltöltéssel), ő pedig nekiáll veled veszekedni, hogy már pedig az ő tanára ezt neki így és így tanította, és a játszik az igenis 3 C-vel írandó, így, csupa nagybetűvel, és ki hallott már olyan hülyeségről, hogy a vessző után szóköz kell... Élmény.

Pedig ez egy írói oldal, ahol ez minimum elvárás lehetne.

Ennek fényében az, hogy valaki nem figyel oda a helyesírására a facebookon... nekem már fel sem tűnik.

2011. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyenek, nem leet mindenki egyfirmán képzett/művelt stb egy társadaloban.

Ellenben, nekem nincs időm ilyenekkel foglalkozni.


Ha ilyesmit látok, akkor fejemhez kapok, de minek foglalkozzak ezzel akár egy percet is?

Nem tudok rajta változtatni.

Örülök,hogy én nem vagyok ilyen,és a gyerekem sem ilyen szülőt lát példaként maga előtt.


Ennyi.

2011. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Piszkálódóknak: nem vagyok kétszínű ezért nem írtam nevet.Nem az Én ismerősöm akiről szó van.És képzeljétek unatkoztam és azért kérdeztem meg, de látom,hogy Ti is unatkoztatok, mert válaszoltatok rá.
2011. szept. 23. 08:46
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem alapból zavar,ha nem tud valaki helyesen írni.

Vagy ha nem tud,akkor telepítsen olyan programot a gépre,ami ezen segít.


Manapság sajnos divat nem helyesen írni,mindent rövidíteni:(

2011. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kukkolo, akarom mondani kerdezo:

Valoban nem ketszinu vagy, hanem egy ostoba, raadasul bekepzelt kukkolo. Aki a mondat kozepen az "en" szot nagybetuvel irja, a kozpontozas utan nem hagy szokozt, es raadasul kukkolja ismeretlenek oldalait.

Tudod... magadat minosited, hogy milyen buta vagy.

2011. szept. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Na mi van, csak nem a te üzenőfaladról másolta a kérdező az üzeneteket? :-DDDD

Még ő az ostoba? És akkor te mi vagy, amikor ismeretlenül leostobázod?

2011. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 24. 18:35
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem az en oldalam, nincs szerencsed. Az en oldalamat a primitiv kukkolok sohasem tudjak megtalalni. De a kerdezo primitiv, helyesen irni nem tudo, kukkolo - lehet, pedofil is, hiszen ketgyerekes csaladokat nezeget, akik nem is az ismerosei - szoval egeszen roviden jellemezve ot: IWIW-szintu kukkolo.
2011. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Na tudod ki a pedofil.Én inkább beszoktam szólni azoknak akik meztelen nem odaillő képeket raknak fel a gyerekről.Kedvesem akkor ki a rosszabbul író most??

2011. szept. 25. 08:34
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Te valami ovodas vagy, vagy mi?
2011. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!