Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (facebook és szülinap)

Figyelt kérdés
gondolom ismert jelenség, hogy ha valakinek szülinapja van, a facebookon mind a százvalahány ismerőse boldog szülinapot kíván, még olyanok is akiket egyáltalán nem ismer, vagy nem szoktak beszélni. Szerintem ha valaki boldog szülinapot kíván, az ne azért legyen, mert a facebook írt egy figyelmeztetőt
2011. okt. 9. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés konkrétan? Ha meg senki nem köszöntene fel az lenne a probléma. Rejtsd el, hogy mikor van a szülinapod igy tényleg csak azok köszöntenek fel, akiknek eszébe jutsz!
2011. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én senkit nem köszöntök fel facebookon szülinapja alkalmából.
2011. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleményem?

Nem izgat,én örültem annak is amikor valaki fészbukon felköszöntött,annak is aki smsben,telefonon,aki személyesem.A lényeg,hogy gondoltak rám.Szerintem.

2011. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont úgy alakult, hogy nagyon sok ismerősömnek az én szülinapom után volt a szülinapja. Én nagyon meglepődtem, olyanok is írtak nekem, akik még általánosban alattam jártak 1-2 évfolyammal, meg akik 1-2 évfolyammal fölöttem jártak, sőt még ezer éve nem látott nagyon kedves ismerősöm is írt. Sőt, amin még jobban meglepődtem, nővérem barátai és unokatesóm haverjai, akiket én is ismerek úgy ahogy írtak nekem.

Szóval sokan írtak olyanok, akikről soha nem gondoltam volna, hogy írnak, és még csak nem is annyit írtak, hogy "Bsz." (mert hogy ma már ezt is rövidíteni kell-.-"). Sokan idézetet is írtak, de ami számomra nagyon kedves és megjegyeztem az ez:

" Születésnapod alkalmából kívánok neked sok boldogságot, erőt, egészséget. Isten éltessen sokáig, kicsi lány! "


Amikor ilyen kedves dolgokat írnak az emberek nekem, akkor miért ne írjak nekik?

Szerintem ez valahogy figyelmesség kérdése. Rendben van, hogy nem tudom, az összes facebook ismerősöm születésnapját, de ha már jelez a facebook, írok nekik 1-2 kedves sort. Tapasztalat, hogy nagyon tudnak örülni neki az emberek. Ez önzetlen dolog, nem telik semmibe sem nekem, másnak mégis sokat jelent.

16/L

2011. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös, én örülök neki, ha nekem írnak, és én is írok embereknek, ha látom, hogy szülinapjuk van, egyébként valószínűleg nem is köszönteném fel őket, mert fogalmam sincs, kinek mikor van a szülinapja.
2011. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam írni a szülinaposoknak, és örülök, ha gondolnka rám, meg észre veszik. Szerintem ez úgymond illem kérdése, meg figyelmesség is.
2011. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem abszolút szánalmas! A képmutatás csúcsa olyan embereknek írni, akinek amúgy az utcán sem köszönsz. Csak annak a néhány embernek írok, akiknek fészbuk nélkül is tudom a szülinapját.
2012. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azoknak írok szülinapra facebook-on, akikkel nem csak szimplán ismeretségi viszonyban állok, hanem barátok is.
2013. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!