Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fajta utazóágya van/vol...

Milyen fajta utazóágya van/volt gyermekednek? Elégedett vagy/voltál vele?

Figyelt kérdés

Minden hasznos tanácsot, véleményt szívesen várok!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2011. szept. 24. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hauck, valami ilyesmi: [link]

Csak színben nem pont ilyen, de kék az is.

Nem nagyon értek az utazóágyakhoz, mármint én másmilyet még sosem láttam, nem próbáltam, így nem tudom mihez hasonlítani. De szerettük, könnyű összerakni, elpakolni, könnyű szállítani.

2011. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia

volt egy no-name, kb 10000 ezer forintért, 3 kinyitás után, tönkre ment.

Aztán vettünk használtan egy márkásat, ABC Design, már 4 éve nyúzzuk, heti rendszerességgel nyitjuk, csukjuk és semmi baja.

Mi itthon is ezt használjuk, van benne egy plusz matrac. Ha elutazunk, a matracot nem visszük.

2011. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

szia

volt egy no-name, kb 10000 forintért, 3 kinyitás után, tönkre ment.

Aztán vettünk használtan egy márkásat, ABC Design, már 4 éve nyúzzuk, heti rendszerességgel nyitjuk, csukjuk és semmi baja.

Mi itthon is ezt használjuk, van benne egy plusz matrac. Ha elutazunk, a matracot nem visszük.

2011. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami noname a mienk, 10 ezerért vettük nyár elején. 2 hetet használtuk, nem volt gond vele, pedig a fiam állandóan forgolódik.

Még csak 4 hónapos volt akkor, úgyhogy jól jött volna, ha pelenkázó lapos, de mindegy, a mi ágyunkon pelenkáztam. Ma már mindegy is lenne, mert nem marad meg itthon sem a pelenkázón.

Könnyen összecsukható, viszont baromi nehéz. De hát nem vártam csodát, vagy masszív vagy könnyű egy ilyen, pláne tízezerért. Mikor pakoltuk be a kocsiba, na az az a csomag volt, amit én nem vittem, inkább apa.

2011. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy 11 éves darab, még a nagyobbik gyereké volt

BéBé Comfort a márkéja.

hazsnálta nagyfim, majd kölcsönadtuk.

A kicsi-2,5 éves- születése óta nappal abban alszik, itt van annapliab felállítva.

2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, van-e márkája, hazsnáltan vettük. Semmi gond vele, a célnak megfelel :)

Na persze ha tele lennénk zsével, tudnék válogatni: legyen pelenkázó lapja, esetleg állítható magasságú fekvőfelület, szúnyogháló, játék :)

De ez csak luxus :)

2011. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hauck Dream n Play utazóágyunk van már másfél éve és még semmi baja (néhány szederfolt kivételével). Ha jól emlékszem 9000 Ft volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit ki fog bírni, pedig nem kíméljük szegényt. Minden nap használjuk a kertben, sokat alszik és játszik benne a fiacskánk.
2011. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abc design.

Iszonyatos dolgokon ment at, mi rengeteget hasznaltuk, 2 gyerek valtotta egymast. Mi tenyleg sokat utazunk, havi 3-4 alkalommal utaztattuk, de nyugalmi idoszakban is hasznaltuk a foldszinti nappaliban, mert kisagy csak az emeleten volt.

Azon kivul, hogy a szine kopott es a muanyag reszek karcolodtak a hasznalattol, mas baja nem volt, ennyi hasznalat utan is batran, megbizhatoan adtam tovabb.

2011. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is Hauck van, nagyon szeretem, mert strapabíró! Nem tudom, hogy mekkora a babád, de ha még kicsi, akkor szerintem megéri egy emelőbetétet venni, mert szerintem az az egy rossz benne, hogy nagyon le kell hajolni hozzá, nem mindig esik kézre. Pelenkázólapot annyira nem tartom fontosnak, mert ágyon is lehet pelenkázni, illetve kapni lehet eldobható pelenkázó lapokat, ami hasznos, hogy pl ne pisilje le az ágyat, ha vendégségben vagy. Érdemes bele egy plusz matracot venni, mert az alja matrac nélkül elég kemény, kényelmetlen lehet.
2011. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!