Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnád a gyermekednek a férjed/...

Adnád a gyermekednek a férjed/feleséged volt párjának a nevét?

Figyelt kérdés

Ha tetszene a név és nagyon illene a vezetéknévhez


ha igen, miért, ha nem miért nem?


2011. okt. 28. 09:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hááát. Mivel az összes volt párjáról tuti nem tudok így megeshet. Volt azonban egy, aki miatt azt a nevet soha nem adnám.
2011. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Attól függ ha a feleség/ férje vagy hosszú ideig társa volt akkor nem ,de ha ő is szeretné akkor igen.
2011. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nem adnám semmiképp, így is "kísért", mivel van közös gyerekük is, nem kell, hogy még a saját gyerekemről is az jusson eszembe... pl... de mivel maga ez a szitu, szerintem nem is tudna tetszeni az a név... de esetünkben elég gyakori az a név, meg nem is tetszik, szóval fel sem merült, sokkal szebb nevek vannak
2011. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám...! Sőt, azt a nevet sem adtam volna, amit akkoriban a saját közösen tervezett gyereküknek szerettek volna. (még úgy sem, hogy nem jött nekik össze, csak terv volt)
2011. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha egyébként semmi negatív érzésem nem lenne ettől(értsd:nem ismerem,nem balhés ex,normálisan lezárt múlt stb.)és szerelmes vagyok a névbe(és a párom is)akkor igen.Ha nem így lenne,nyilván fel sem merülne mint ötlet,gondolom :)
2011. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám. Nem hiszem, hogy el tudnék vonatkoztatni az extől. :)
2011. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha nem ez a tény jutna mindig először eszembe, akkor igen.
2011. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát attól függ... Ha nekem nagyon tetszene egy név már régóta, és kiderülne, hogy mondjuk a férjem énelőttem 10 évvel járt egy ilyen nevű lánnyal két hónapig, akkor ez a tény nem zavarna. Az ilyen "egy a sok közül" dolog lenne. Na de ha eleve az lenne a helyzet, hogy a férjemnek előttem csak egy vagy két (szóval tényleg minimális) kapcsolata lett volna, és azok is hosszabb ideig tartóak, komolyabbak voltak, akkor biztos nem adnék olyan nevet.
2011. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem tetszett a Hanna név, de mivel a férjem exét (akivel 8 évig volt együtt) Johannának hívják, még csak meg sem említettem neki ezt a nevet. Tudom, hogy 2 különböző név, de nekem az ex ugrik be róla.
2011. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nálam csak az feltétel, hogy a családban ne legyen ilyen nevű. Ha tetszik a kérdéses név, akkor igen, bár ahogy a párom ismerem, ő megvétózná. :)
2011. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!