Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes szülők! Megbántátok...

3 gyerekes szülők! Megbántátok valaha, hogy bevállaltátok a 3. gyereket? Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk még nincs harmadik de, akarunk. De gondolkodunk rajta hogy legyen e a hitelünk miatt. Nekünk most 3éves lesz és 10 hónapos a kislányaink.
2011. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy konkrétan nem bántuk meg, csak nagyon kicsi a korkülönbség és a harmadik védekezés mellett sikerült, már nem terveztünk több babát pedig.(az abortusz pedig szóba se jöhetett).

Nagyon szeretjük persze, örülünk hogy velünk van, de borzasztóan nehéz 3 kicsi gyereket nevelgetni úgy hogy mindig mindegyik megkapja a maximális odafigyelést, törődést, anyagi javakat (és szándékosan írtam ezt utoljára)és úgy hogy segítség híján mi se "menjünk el " a férjemmel egymás mellett, szóval hogy a házasságunk is jól működő maradjon.

2011. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék, főleg ebbe az országba, itt az életkilátások a béka fenek allatt vannak:-((((
2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi még csak 2 hete vagyunk 3 gyerkőcös szülők.Bár az első napok nehezen indultak és fejeződtek be, és a középső gyermek elég "érdekesen" viselkedik néha,mióta hazahoztuk a kicsit,de mi egyik gyermeket sem bántuk meg!! -és mivel a szüleik vagyunk,így nem is fogjuk megbánni,hogy akármelyiket is bevállaltuk. Sőt,én még szeretnék csemetét/csemetéket a házba :-D


Üdv: Friss 3 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mi szeretnénk harmadik gyereket, annak ellenére, hogy most a legideálisabb az életünk. A gyerekek még kicsik, de már elég nagyok ahhoz, hogy több szabadidőt adjanak nekünk, pár hete már át tudom aludni az éjszakákat, és anyagilag most úgy élünk, hogy nem vagyunk gazdagok, de négyőnknek pont elég, ami van.

A 3. gyerekkel minden borulna, de azt hiszem, kialakulna valahogy. Bár bevallom, nem gondolkodom nagyon előre. Nem tudom, mi lesz, ha már iskolások lesznek és növekednek a kiadások, hogyan fogjuk külön foglalkozásra járatni őket, hogyan fogjuk tudni megoldani munka mellett a nevelésüket, az odafigyelést, vagy csak azt, hogy összerendezzük, hogy 3 gyerekért 3 fele kell menni, pl. ovi, iskola, külön foglalkozás.

És hát nem utolsósorban, valóban, ez Magyarország, nem épp a lehetőségek hazája.

2011. szept. 27. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha olyanokon agyaltunk volna,mint amit leírtál,akkor soha nem vállaltunk volna be 3 gyermeket!

Hidd el,mindent meg lehet oldani,szépen kialakul magától a rendszer! :-D


Üdv: Friss 3gyerkőcös

2011. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!