Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tommee Tippee elektromos...

Tommee Tippee elektromos mellszívó mennyire hangos (mondjuk a Medela Electric Mini-hez képest)?

Figyelt kérdés

Volt már Medela Electric Mini-m, az nagyon hanos volt, de mondjuk arra írják mások is hogy az.


Most mindenképpen Tommee Tippee-t veszek, érdekelne ki mennyire ítéli hangosnak?


(Az meg aztán szuper lenne,ha valakinek lenne esetleg összehasonlítási alapja a Medelával)


Köszi előre is!


2011. nov. 2. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Halkabb, mint a Mini Electric, de nem ahhoz, hanem a Medela Swinghez kellene mérned. A Swing sokkal jobb, mint a Tommee Tippee. (és nagyon halk is!)
2011. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a bajom,hogy nem szeretnék ennyire drágát venni. Néztem a Swinget, és sok helyen dícsérik - és alapvetően én is meg voltam elégedve a Medelával,mint márka, de az nekem túl sokba kerül.


Alapvetően a Tommee Tippee-val is meg voltam elégedve mint márka - bár igaz hogy abból a cumijaink voltak és a sterilizáló, mellszívóval nincs tapasztalatom.

2011. nov. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!