Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen márkájú a LEGHALKABB...

Milyen márkájú a LEGHALKABB elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés

Sajnos, az első babámnál sok szüskég volt a mellszívóra, ami nagyon jó szolgálatot tett, de irtó hangos volt, és ez sok zavart okozott az éjszakai fejéseknél.


Már vissza kellett adnom,és szertnék ezúttal venni egy sajátot, de nem szeretnék pórul járni.


Az előző Medela volt.


2011. szept. 5. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórházi medela mellszívót bérelek jelenleg (12e/hó...ehhh). Ez nagyon halk. És nagyon jó is!
2011. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Medela Swing otthonra nagyon jó! Mint egy doromboló kiscica. Kétfázisú, beindítja a tejleadó-reflexet és utána hatékonyan fej. Sajna csak egy mellen, nem mint a kórházi. 46000 Ft :(
2011. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Medela Swing.:)Bár én olcsóbban vettem mint 46 ezer.Én 36 ezerért vettem újonnan és volt hozzá calma cumi.
2011. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ajjaj.

Köszönöm a válaszokat.

Medela volt az előző is,és hát erre írtam hoyg túl hangos. :-(

2011. szept. 6. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, a medela mini electric az nagyon hangos. Nekem van itthon az is. Tényleg hangos. De a kórházi medela, meg a medela swing az már nem csakhogy nem hangos, hanem nagyon halk. És jó is.
2011. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!