Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén? Ti kisfiú babátokra...

Őszintén? Ti kisfiú babátokra otthon adnátok rózsaszín rugit, bodyt?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,ha nem nagyon rózsaszín,akkor egy-két darab szigorúan otthon belefér, bár nem rajongok érte.

De ha már mondjuk kaptuk akkor igen. De lehet,ha meg lesz a pici, eszem ágában sem lesz ráadni!

Beszélgettünk barátnőmmel, ő is kapott egy-két lányos cuccot és úgy volt vele,hogy majd otthon ráad egy párat belőle! Amikor meg lett a baba, végül nem adta rá. Azt mondta,hogy neki nagyon furcsa volt,hogy rózsaszínben van a fia!


2011. szept. 15. 11:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Engem zavarna szóval nem...
2011. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon nincs más, végszükségben igen, de inkább naponta mosnék, ha kevés másmilyen színű ruhája van.
2011. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódna,még az utcára is. Semmi jelentősége nincs,hogy milyen színű egy pici baba ruhája.
2011. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem adnám rá, még itthon sem.
2011. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért is kérdezem, mert férjem rokonaitól kaptunk pár ruhát (már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban),aminek a nagy része rózsaszínes,egy része foltos, egy része használható. Úgy voltam vele,hogy oké,ami nem annyira nagyon lányos, otthon elmegy.

Erre kaptunk még egy adagot, amiben már jóval több lányos ruha van. Nem is értem, hiszen tudják,hogy fiút várunk. Na mindegy, mondtam a férjemnek,hogy ennek nagy része a tárolóban lesz majd, mert nem igazán tudjuk használni. Ő nem érti,hogy miért hiszen teljesen jó ruhák stb.

Ezzel én tényleg úgy vagyok,hogy ha kicsi ha nem, azért mégis csak fiú. Oké,hogy otthon,ha nem jön senki ráadok egy rózsaszínes body-t, na de nem mindig!:)

2011. szept. 15. 11:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

piros ruhája több is van a fiamnak, nagyon vagány benne :-) De rózsaszínt nem adtam rá, pedig a nővérétől sok rózsszí maradt rá. És lilát sem.


Olyan már volt, hogy bordó harisnyát adtam rá, aminek a bokáján pár pici virág volt, de csak itthon. :-)


Olyan érdekes, mert a lányomra simán ráadtam kék, autós, vonatos ruhákat is (4 fiú unokatesótól rengeteg fiús ruhát örököltünk anno).

2011. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Az én férjem biztos megőrülne,ha az ikerfiainkra rózsaszínt adnék...mármint a lányosra gondolok. Vannak kisfiúcuccok is,amikben van rózsaszín,de az azért egyértelműen fiús mégis. (pl. tegnap láttam pont egy nagyon jó kis rózsaszín kockás fiúnget)

Szóval én még itthonra sem. Az egyik fiúnkra így is mindig azt hiszik,hogy kislány:)

2011. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Rugit nem. Bodyt akkor, ha fölé adok valami kisfiúsat. Mi pont fordítva vagyunk, sok fiús ruhát kaptunk a kislányunknak rokonoktól. Estére alváshoz van, hogy ráadom de napközben, főleg ha megyünk is valahova, jobban szeretem ha kislányos.
2011. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
hazudnék, ha azt mondanám, egyetlen lányos ruhája sincs. Volt pár virágos bodyja, meg egy téli rózsaszín meleg nacija, ezt anyáméknál hordta. Azért adtam rá, mert bélelt volt és panelben télen nem fázott benne. Egyébként nem adok rá rózsaszínt, engem zavar. Pedig a ruhácskák nagy részét kisfiús anyukáktól kaptuk, ezek szerint ők ráadták a gyerekre otthon. El voltak téve, most a lányom fogja őket elhasználni.
2011. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
este és aludni tökéletes...
2011. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!