Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem értem? Ha valaki...

Tényleg nem értem? Ha valaki munkanélkülire szül, akkor miért szól be annak, aki nem?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozónk volt 3 hete. Több anyuka és több kismama is van már köztünk. Beszélgettünk,hogy kinek hogy vannak a gyerekei, milyen volt a szülése, aki még csak most szül,hogy áll az előkészületekkel.

Az egyik lány,akinek van már egy 6 évese be-beszólogatott sokunknak,hogy miért kellett az a babakocsi, miért vettünk ebből meg abból újat, stb.

Aztán amikor odakerült a sor,hogy megjött az osztályfőnök (késett kb. 45 percet) és mindenki elmondta,hogy mi van vele, a fent említett lány annyit mondott,hogy már van egy lánya és bár munkát nem talál már egy éve, úgy döntöttek,hogy nemsokára jöhet a következő baba.

Én ezt tényleg nem értem. Mindenkinek szuverén joga arra vállalni vagy nem vállalni gyereket, amire akar. De ilyenkor amikor valakiből büfög a rosszindulat és az irigység, közben meg munkanélkülire vállalja a 2. gyereket, na ilyenkor megdöbbenek.

Csak én érzem úgy,hogy ilyenkor alap,hogy nem szidok senkit, nem szólok meg senki semmiért, ha csöndbe maradok!


2011. szept. 28. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt a válasz a kérdésedre:


"Mindenkinek szuverén joga arra vállalni vagy nem vállalni gyereket, amire akar. De ilyenkor amikor valakiből büfög a rosszindulat és az irigység, közben meg munkanélkülire vállalja a 2. gyereket, na ilyenkor megdöbbenek. "

2011. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!