Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers Active baby 3-as...

Pampers Active baby 3-as (midi) lemérné nekem valaki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Lemérem. 21 magas, 28 széles, a fülekkel együtt.

Te kérdezted a sleep & play-el kapcsolatban is? Mert mi 3-as actviv babyt használunk, de most akciós lesz a s&p és szeretnék venni, de a 2-es méret olyan kicsinek tűnt nekem (ugyanis azt hordtuk egy ideig), jónak jó volt, csak kicsi. A 3-as is kicsi, vagy az már nagyobb?

2011. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! A 3-as egy kicsit nagyobb. Off: Milyen az activ baby? Szereted? Nem folyik ki belőle a "cucc"?
2011. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a mérést! ugye nem húztad ki, csak simán mérted? érdekes ez a Pampers hogy az ugyanolyan active baby magasabb.. a 3-as Slepp@P még 20cm sincs (19,5cm), szélességben kb. 28cm ez is (a hátsó fülnél még több kb. 31cm)én voltam a másik kérdéssel is :)


mi a new baby-t használtuk eddig (2-es) s&p-ből jó a hármas, nem folyik ki semmi belőle, nagyon jó a Pampers nekünk

2011. szept. 29. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi is az active-t használjuk, nekem nagyon bejött! Semmi nem jön ki belőle, nem lesz derékig szros és pisis, mint a Liberotól és egyéb fajtáktól!

De ahány baba, annyi féle pelus :]]]


A pampers-t meg semmi pénzért nem cserélném le!

2011. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megvettem az active baby 3-at és ugyanakkora mint a S&P! minimálisan vastagabb, de nem Liberó méretű egyáltalán! kényelmesnek látszik. mi is maradunk a Pampersnél :)
2011. szept. 29. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsi, hogy csak most jelentkezem.

Köszönöm, hogy írtatok. Ezek szerint akkor megmerjem venni a S&P.

Nekünk nagyon bevált a pampers, igaz ezt is viszonylag sűrűn kell cserélni, pici lányom nagyon sokat pisil, de nem folyik ki belőle semmi. Kibírja az éjszakát is, ez már csak azért is jó, mert amíg éjszakánként is pelenkázni kellett úgy felébredt, hogy nem bírtam vissza altatni. Most csak eszik és már alszik is vissza.

Mi használtunk huggiest, liberót, dm-es és mülleres pelust is. A huggies jó volt újszülöttként, azóta nem vettünk, a liberó katasztrófa volt, éjszaka mindig kifolyt belőle minden, a dm-es bár jó volt, de olyan merev és vastag, a mülleres visszaengedte a pisit, bár kifolyni nem folyt ki belőle, de kicsim feneke tiszta pisis volt.

Így marad a pampers.

2011. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, mert tényleg ugyanakkora a S&P is mint az Active B. Nekünk most mindkettő van itthon, és beváltak, a A.B viszont kényelmesebbnek látszik a rugalmas fül miatt. Egyébként a DM-ben tegnaptól akciós az A.Baby, a 3-as karton dobozos pelus 6999 Ft, 150db-os! Ha van kedvezmény kártyád 50pontért 25% kedvezmény jár, az minusz 1750FT!! Nagyon jó vásár volt! :)
2011. szept. 30. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Köszi a pelus tippet, elmentem a DM-be, és vettem én is egy nagy doboz pempit. :) Tényleg jó vásár volt!
2011. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs mit! :))
2011. szept. 30. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!