Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik az alábbiak...

Melyik név tetszik az alábbiak közül? Melyiket adnád babádnak, vagy nem adnád, de tetszik azért?

Figyelt kérdés

ABC sorrendben írom

Anett, Alíz, Melinda, Noémi, Zsanett


2011. szept. 29. 12:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hú megoszlanak a vélemények. Az a helyzet, hogy nekem nagyon tetszik mindegyik, nagyon nehéz döntenünk
2011. szept. 29. 13:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is az Alíz tetszik ezek közül. (esetleg Adél?:))

A többi felsorolt név nekem semleges, de egyáltalán nem rosszak!

2011. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Alíz nagyon tetszik, a Noémi is tetszene, de két ilyen nevű felnőtt nőt ismerek, és egyik sem százas.... :) ÍGy kötöm a nevet. A többi nem tetszik, a "legnemtetszőbb" a Zsanett.
2011. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sorban :)

Anett: Nekem ez a név már "kiment a divatból", valahogy nem tetszik, nem is rossz, de nem adnám.

Alíz: Mondják, hogy ritka, erre 3 ismerős kislány is ezt a nevet kapta most. Nem tetszik ez a név.

Melinda vezetéknévtől függ, bár valóban kipécézhetik miatta.

Noémi, ez tetszik legjobban, kislányos és nőies, becézése aranyos, de becézés nélkül is szép név, felnőttként is.

Zsanett kifejezetten nem tetszik.


Én a NOÉMIre szavazok.

2011. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Zsanett tetszik a legjobban. Meg becézni is jól lehet: Zsani, Zsanci :) A többi nekem nem tetszik. De még a Noémi elmegy.
2011. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!