Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezeket érdemes lenne megvenni?

Ezeket érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés
Januárban szülök, de már a legszükségesebbek meg vannak. Ma azon gondolkoztam, hogy játszószönyeget és/vagy pihenőszéket érdemes lenne venni? Nektek volt? Mennyit használtátok őket?
2011. szept. 29. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Játszószőnyegünk volt, egy egyszerűbb fajta, és az én fiam nagyon szerette. Kb 2 hónapos korától raktuk le rá, és imádta nézegetni a lógó figurákat. Amikor meg már rájött, hogy azokat csapkodni is lehet, még jobban szerette!


Pihenőszékünk nekünk nem volt, de elektromos babahintánk igen! Azt nagyon-nagyon szerettük. A gyerkőc is imádott benne lenni, és én is imádtam, hogy van pár perc nyugalom! :)

2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A pihenő széket úgy 4 hónapos koráig használtuk, utána mindenáron ki akart csúszni belőle. Mondjuk azt mi kölcsön kaptuk szerencsére.

A játszószőnyeget viszont nagyon szerette/szereti. Olyan 2-3 hónapos korában kezdtük el használni, most 7 hónapos, és még mindig tud vele játszani. Igaz, leginkább az motiválja, hogy leszedje a figurákat, vagy hogy az egész játszószőnyeget a fejére borítsa. :D

2011. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg ráér még bőven. Nekünk van, de a játék ívet használja csak, de azt nagyon. Kötöttem rá még plusz játékokat és szereti nagyon. Kb 2 hónapos kora óta érdekli jobban. Nekünk baba hinta van, de elég lett volna a pihenő szék is, mert nem szereti a hinta funkciót. Viszont ebben etetem és jól el van benne, szerintem a pihenő szék is jó, nekem sokat üldögél a hintában a babám. Most 6 hónapos.
2011. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A játszó szőnyeget az én fiam is szerette.Íves volt, szóval mikor háton feküdt,akkor lógtak fölötte játékok.

De csak 2 hónapig volt érdekes kb...szóval szerintem mindenképp használtan vegyél.


Mi pihenőszékként a hordózó használtuk, na ezt nagyon szerette fiam!Még 7 hónaposan is vígan elücsörgött benne és akkor már lökte magát:)

Szóval szerintem ezzel várj, ha szereti a hordozóját, akkor erre fölösleges költeni!

2011. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindegyik, nagyon szeretik a fiaim. A pihenőszékben mindig tudtak nagyokat kakilni :-), bizton olyan testhelyzetben feküdtek...és mikor kezdtük a hozzátáplálást, akkor még ülni nem tudott, akkor is a pihenőszéket használtuk. A játszószőnyeget kb 3hós kortól használtuk. Amúgy van mindkettő nekem eladó, amit már a fiúk nem használnak, ha érdekel, írj privit. Könnyű szülést!
2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kaptunk egy játszószőnyeget, játékívvel, de semmi hazsnát nem vettük. Szívem szerint eladnám, hogy vegyek az árából egy hasznos játékot.

A pihenőszéket nagyon jó dolognak tartom, de mivel itt volt a hordozó, nem vettünk külön, hanem a hordozót használtuk. Sokáig, mert amíg nem tudott rendesen ülni a Kincsem, addig abban etettem etetőszék helyett.

2011. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krisztivan ***** válasza:
Játszószőnyeget utálta a fiam mert ne m érte el a játékokat rajta.El is raktam 2 hét után.Elektromos hintánk volt(nem pihenőszék)azt nagyon sokat használtuk.Nappal csak abban aludt a fiam egész 8 hós koráig.Aztán kinőtte sajnos.Abban etettem is amíg nem tudott ülni.
2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pihenőszékünk van, imádja a kicsi. Játszószőnyeg ráér később is mikor már kezd érdeklődni a színek, formák, hangok iránt.
2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van mindkettő, de szerintem is ráér később megvenni.

A pihenőszék: csak a hozzátáplálásnál használtuk, mikor még nem tudott ülni. Egyébként nem maradt meg benne. Erre a hordozó is elég lett volna.

A játszószőnyeg: 3 hónapos korától rövid ideig használta, hamar megunta. Csak később lett érdekes neki, amikor a játékívekre rádobtam egy takarót, így sátor lett, és lehetett benne bujkálni.

2011. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!