Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » T. Gyás kérdés. Járt így v....

T. Gyás kérdés. Járt így v. ki? Mi lett a "vége"? Mi tévő legyek most? Bosszant a dolog, mert jogosult vagyok, de mégsem.

Figyelt kérdés

Nagyon röviden annyi a történet,hogy a t.gyás-hoz kellene a cégtől.ahol alkalmazásban állok-de pár éve itthon vagyok- munkáltatói igazolás,de nem lehet őket elérni. Nyáron írtam levelet az OEP-nek,hogy úgy,hogy nem tudom elérni a céget a megadott címen (felvásárolták,új címet adtak meg,ahol tavasszal még fogadták a leveleket,de nyáron már nem-azóta sem,és csak levélcím van megadva).

A válaszlevélben kiküldték az igénylő-nyomtatványt,és leírták,hogy amikor beküldöm a kitöltött nyomtatványokat,akkor írjam le hogy azért intézem én,mert a céget nem lehet elérni.Így is történt.- amit én nem tudtam,hogy nem az az illetékes kirendeltség,így 2 hét után jött a levél,hogy átküldték az "ügyemet" az illetékeseknek. Onnan cirka 1 hónap elteltével jött a papír,hogy kell a munkáltatói. Remélem érthető voltam. Nem tudom mit csináljak most.


2011. okt. 1. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!