Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 héttel császár után korai...

3 héttel császár után korai még a nemi élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

a petting nem de a behatolás igen mert fertőzésveszélyes még óvszerrel is .


várjatok még pár hetet.

2011. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, hogy írod, a varratokat se szedték még ki, majd 1 hét múlva, és még mindig fáj az alhasam.
2011. márc. 3. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
az fájni is fog még jó sokáig!én 21 hónapja szültem császárral és még mindig fáj ha valamilyen front van!szerintem is várjatok!
2011. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem vették ki még a varratokat?nekem a 4.vagy az5.napot vették ki!
2011. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a 6,napon szedték ki a varratokat(kiszedték volna 5,en is de a nem engedtek haza még akkor, és mondta a doki hogy akkor még maradjon...)

Mi császármetszés után 2,5héttel voltunk együtt, mondjuk nekem egyáltalán nem fájt a hasam.

Tudom meg kellett volna várni a 6hetet, de nem bírtuk ki:)Szerintem ezzel sokan vannak így csak kevesen merik bevallani.Szerencsére nem lett semmi baj:Ö

2011. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Febr.11-én szültem, rá 10 napra rendeltek vissza kontrollra, mivel ügyeetesnél szültem, ezért ő nem látott el, kénytelen voltam a régi dokimhoz visszamenni, ő még nem szedte ki, mert azt mondja, gyógyuló stádiumban van, benzines-hintőporos otthoni kezelést javasolt.

Jövő héten hétfőn megyek vissza hozzá, akkor veszi ki, ha addigra ki nem esik magától.

2011. márc. 4. 07:02
 7/8 anonim válasza:
Mi az 5. héten voltunk együtt, nem volt semmi gond.
2011. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi kommenteket.
2011. márc. 7. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!