Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes gyerekruhákat árulni...

Érdemes gyerekruhákat árulni a teszveszen (vaterán)?

Figyelt kérdés

Tapasztalt eladóktól kérdezném, hogy érdemes-e ezzel foglalkozni gyes-kiegészítésként? Jó lenne pár ezerrel forinttal kiegészíteni a kasszát.

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 27. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a vevő oldaláról tudok válaszolni, hogy szerintem igen. Én ugyanis csak ott vásárolok a két kislányomnak ruhákat :-)

2011. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, mi már nagyon sokat eladtunk.
2011. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Venni érdemes, eladni- hááát nem tudom.

Kizárólag márkaboltban vásárolt, újszerű ruhákat pusztán töredékért lehet eladni.

pl. kising: 2.500ft a h&m -ben, vaterán jó, ha 500ft-ot adnak érte, pedig 1 év alatt csak 3-4 hónapig, babakocsiban hordta őket a fiam, a lányom.

DE! Használtan újszerűt, márkásat venni, gyerekeim hordják és újból eladom, na így megéri szerintem.

2011. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy turiban megveszed olcsón, és eladod- eladnád pár százassal drágábban? Vagy veszel egy bálát és azt árulod?

Hát nem tudom, én a saját kinőtt ruháinkat árulom, ha reális áron szeretném eladni, akkor nem mennek el, ha meg leárazom, akkor csak annyi, hogy nem én rakosgatom őket ide-oda, vagy nem a Máltaihoz viszem, de hasznom belőle semmi.


Volt már ilyen kérdés, ott írt egy anyuka, hogy próbálkozott vele, de nem nagyon jött be a dolog.

2011. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, arra gondoltam, hogy kilós turiban megveszem, és kis haszonnal továbbadom. Rengeteg "kereskedőt" látni pl. a Nagy Lajoson, akik zsákszámra viszik a ruhákat (felnőtt-gyerek ruha), gondolom, ők is továbbértékesítik.
2011. jún. 27. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a zsibvasar.hu-n, ott nincs jutalék.
2011. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a next, H&M ruhákat lehet jó áron eladni. Megy még a disney, és a rajzfilmfigurás cuccok (dora, fifi, eperke bob, thomas).


A többit fillérekért.

2011. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én mindent ott veszek a lányuknak.

a zsibvásáron is és az jó nagyon, nincs jutalék

2011. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a záródó aukciókat (gyerek/babaruha), hogy mennyit tudnak eladni, és mennyire nincs egyáltalán licitáló.

Ebből azt is látod, mire, milyen méretre van leginkább kereslet.


Én most kíváncsiságból megnézetem az éppen záródókat, babaruha, csak az első oldalt. Az oldalon 1 ruhára volt licit, az összes többire semmi.


Szerintem nem éri meg vele foglalkozni, mert te megveszed, kifizeted a listázási árat (hacsak nem 1 Ft-ért írod ki), és a végén a többség a nyakadon marad...

2011. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sikertelen eladó vagyok. Igaz, a saját kinőtt, nem használt ruháinkat árulom, de semmi. MAx 11 ftért tudtam valamit is eladni az elmúlt 3 éveben...

Amellett rengeteg idő feltöltögetni-na persze kinek hogy hagyja a gyereke-az enyém nem hagyja...

Sokan írták már, hogy még úgy is megéri nekik, hogy turiban megveszik és teszen eladják-na azok nem tudom honnan lopják az időt, és hogy jön be nekik...

Énmindent teszen veszek, de eladni semmit nem tudtam... viszont amit vennék, annak az egekig megy az ára...

A márkás, szép termékek elmennek, a lagymatagok nem...

2011. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!