Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye a doki még véletlenül...

Ugye a doki még véletlenül sem ír kisebb terhességi hetet, ha valaki abortuszra akar menni, nem írja el esetleg a dátumot, annak függvényében, hogy esetleg kisebb a pici UHn mint számolva?

Figyelt kérdés

Ugye a 12hét0napig lehet csak elvégeztetni, és azon túl nem.

Ha igen, de admin hiba miatt mégis elvégzik, milyen jogi dolgok jöhetnek elő, ha kiderül.

(egy éve volt ez a műtétem, és most számoltam 12hetet túllépte már a terhesség mikor a műtét volt, de a papíromon csak 11hét van, teljesen véletlenül jutott eszembe megnézni)

Mondjátok azt, hogy ilyen nem történhet, azért harcoltam az utolsó pillanatig, hogy az a pici éljen, és most ez, hogy idősebbre jött ki, nagyon megvisel.

Holnap megkérdezem a dokim is, hogy nála az mennyi idősnek felel meg, de addig is szenvedek, hogy ha jól számoltam, akkor.....


2009. ápr. 28. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem..te akartad az abortuszt? akkor miért baj h elvégezték? (azontúl h persze ez nagyon rossz dolog) ha meg nem te akartad akkor ki? Rád kényszeritették?

Ha beteg volt a baba akkor meg nem lényeges ez hogy 12 hetes elmúlt e hiszen rendellenesség esetén még 16-18 sőt később is meg lehet szakítani egy terhességet.

Egyébként meg azt már hogy tudnád bizonyitani h a te számolásod szerint már 12 hetes volt?

Mert az semmit nem jelent sajna, csak az orvosi UH lelet számit h mekkorának mérték pl.

Sajnálom ami veled történt:(

2009. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A doki a számított adatott adta meg a lapra, azt is kellett feltüntetnie, nem az Uh-t, egy apró pontocska Uhval küldött a családvédelmishez. Nem akarnám bizonyítani, és lehetne, mert az a lelet megvan amin a méretei a babának vannak, és az akkori utolsó menzesz dátuma, mert mindig az kell!

Nem volt beteg a baba, és tényleg azért harcoltam, hogy élhessen, csak nem tarthattam meg, magán ügyem miért nem, sajnos. Eddig is pocsék érzés volt, de így még rosszabb.

2009. ápr. 28. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szia. egyik ismerősömnek a mensitől számolva 13-14 hetesnek felelt meg,de uh szerint csak 10 hetes volt. És itt az uh számit. Az uh meg szerintem nem téved. sajnálom a veled történteket, de miért egy év után jutott eszedbe ez?
2009. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert az utóbbi időben megint csak ezzel foglalkozok, ezzel kelek, ezzel alszom el, erről álmodok, és a kezembe akadt a papír.
2009. ápr. 28. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor viszont .. a dokinak nem érdeke hogy csaljon, bármennyire fura, ők se szeretnek életet elvenni meg ilyen műtétet végezni.

Szóval azért biztos nem csalt hogy jaj de jó elvégezhesse.

Ha nem voltak olyanok a körülményeid akkor jobb lett volna ha azt mondja hogy mensi alapján elmúltál 1 nappal 12 hetes és mostmár nem veszi el? Gondolom nem véletlen döntöttél a kisbaba ellen, szóval nem lett volna hova vinned, vagy másnak kellett volna adnod stb.:(

Érthető hogy zavar és bánt a dolog, de egy kis embrió 11 hetesen is már emberre hasonlit meg 12 hetes 1 naposan is, szóval nagy küli nincsen :(

2009. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eléggé futószalagon ment a dolog, nem is hibáztatom a dokit, csak az apját, vele harcoltam, hogy ha már együtt élünk, és jól tudta termékeny napjaimat élem, akkor miért hozta össze, ha utána, nem akarta. Csak jóval később szétköltözés után bukott ki belőle, hogy igazából jó lett volna ha.
2009. ápr. 28. 17:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem kár volt előszedned azokat a papírokat, csak fájdalmat okozol vele magadnak. Szerintem felejtsd el az egészet.
2009. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mikor az utolsó vizsgálat volt reménykedtem benne, hogy az orvos hazazavar, mert nagynak találja a terhességem, vagy azt mondja sajnálom nem él a magzat.

De nem volt UH, csak kérdezgetett, felvéste az adataim, az utolsó menzi dátumánál látszott, hogy megáll a keze a levegőben, és nagyon elképed, de a végén mégis.

Húztam az időt, 4hetes terhes voltam mikor közöltem a tényt az apával, és a mai napig ellene vagyok az abnak, függetlenül a történtektől. És minél messzebb van, annál jobban fáj. És nem tudom mit törölnék ki az életemből, ha lehetne, a fogantatását, vagy a műtétet.

2009. ápr. 28. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom a történteket. utólag úgysem tudsz tenni semmit. szerintem ezen már ne rágódj. inkább törekedj arra, hogy minél előbb átélhesd az anyaságot egy olyan férfi oldalán, aki szeret téged. ne nézz hátra, csak előre!

van jelenleg kapcsolatod? hány éves vagy?

2009. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerinted hogy lehet ezen túl lenni. Mikor arra riadsz, hogy álmodban végignézed a műtéted, amit nem láthattál, mert altattak. Vagy látod a picit bocsánat darabokban, pedig sose láttad, filmet sem bírtál nézni abortuszról, onnan sem jöhetnek a képek.

Mert rendet raktam az orvosi papírjaim között nem jelenti azt, hogy csak azok miatt jött elő mindez. Nélkülük is fáj. És ez akkor is fájna ha csak 6hetes lett volna, nemhogy 11-12hetes babóca.


A kórházban volt egy lány, kb velem egy idős, látszott az arcán, hogy annyira szívesen venné bármelyikünk helyzetét, neki elment a babája, mikor figyeltem azon gondolkodtam, "jó" neki, hogy mellette ott az apa, és valószínű ahogy lehet újra próbálkoznak majd, és sikerrel, nekem meg arra sem volt képes a társam, hogy mellettem legyen a kórházban, csak bevitt, és elviharzott, mondván dolga van, majd hívjam ha kell valami.


És ez olyan mintha tegnap jöttem volna ki a kórházból, pedig egy éve.

2009. ápr. 28. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!