Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora melltartót hordtál...

Mekkora melltartót hordtál mikor még nem voltál terhes, majd mikor szültél és szülés után mikor már nem szoptattál?

Figyelt kérdés
remélem érthető
2011. okt. 1. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85B-t hordtam szülés előtt, szoptatás alatt 90-es szopis melltartót, azóta pedig ismét a régi méretet.
2011. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85B-set hordtam előtte, majd szoptatás alatt 90D-set, most pedig megint 85B-set.
2011. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80 C, de már terhesség alatt is kellett a 85 D, szopi alatt 90 D, utána 85 C
2011. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
terhesség előtt 100/D, szoptatás alatt 100/D és még mindig szoptatok, de nem hiszem, hogy szoptatás után kisebb lenne a mellem, nekem mindig ekkora volt
2011. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, sosem értettem a melltartó-méreteket, de megjegyezném, hogy nem voltak nagy melleim. Ahogy kiderült, hogy babát várok, duplára dagadtak, nagy fájdalommal, megrepedtek, ez alig pár nap alatt játszódott le, poci még sehol, de a melleim előttem jártak, a régi melltartóimat egy mellemre sem tudtam felcibálni. Aztán félidőben megint egy növekedés, most -nagymama- melltartót hordok, azt hittem, nekem sosem lesznek ekkorák. Pár nap múlva szülök, és lelkileg kész vagyok arra, hogy megtapasztaljam, van még ettől is nagyobb, mert mondták, hogy a tejtermelés még növelni fogja. Uramatyám...
2011. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80A-B között voltam, 80C lett 32 hetesen, 80D full szoptatáskor, most még kicsit szopik néha, már 80C-re ment vissza.
2011. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
terhesség elött 85 b.terhesség alatt 90c.szoptatás alatt 95 c.most hogy már nem szoptatok már 1 éve,igy 90-95 c kell.
2011. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

75B gyerekek elott, elso gyereket varva 85D-re nott, viszont akkor nem csak a mellem nott, hanem a hatam is, mert hiztam boven.

Szoptatni nem tudtam, a sulyom nagyon hamar visszament a regire, a melltartomeretem 80B-re es mar jott is a masodik gyerek. Terhesseg alatt a cicim semmit nem nott, igaz, hogy en sem igazan szedtem magamra semmit, csak a gyereket es a kiegeszitoit, szoptatni ismet nem tudtam, nem volt tejem.

Viszont a cicim szules utan lement 75A-ra, azota is akkora, pedig az mar nem most volt.

Annak orulok, hogy a bor is visszahuzodott, D-s kosar idejeben nagyon izgultam, hogy szules utan csak a toltelek fog eltunni, de a bor megmarad es a koldokomig fog erni, de szerencsere nem ez tortent, tok jo feszesek.

2011. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70 b terhesség előtt 80 c szoptatás alatt, 75 a szopi után.
2011. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 75A-B-t, terhesség alatt 75-80B-t, szoptatás alatt 80C-t és már visszaállt a 75B-re :(
2011. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!