Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 3. gyerek szülése után...

A 3. gyerek szülése után vissza nyerted azt az alakod, amilyen a 2. szülés után volt? Bőröd rugalassága visszaállt olyanra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a bőr visszafeszesedett-e annyira, mint a 2. szülés után, vagy nyúltabb, lógósabb lett-e?
2011. okt. 5. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából nekem a nulla meg az egy között volt nagy különbség úgy értem a "lányos " alakomhoz képest nyúltabb maradt a hasamon a bőr, kilóra vissza tudtam fogyni (szoptatás befejezése után pár hónap alatt).

A másodiknál nem fogytam vissza olyan hamar de igazából a bőröm ugyanúgy visszahúzódott, most a harmadik szülésemen vagyok túl, ugyanúgy visszament a bőröm, lapos a hasam, ugyanazt a méretet hordom mint teherbeeséskor. De szoptatás után majd ismét belevágok egy diétával egybekötött mozgásos dologba, mert nem érzem így annyira jól magam, pedig elvileg normál súlykategória vagyok.

(180 cm és 70 kiló).

Ami nekem egyre rosszabb az a cici, sajnos a szopi abbahagyásával kisebb és lógósabb lett, és gyanítom ez most a harmadik után még inkább így lesz :((

(32 éves vagyok amúgy)

2011. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,vissza nyertem az alakomat a harmadik csemetémmel is és a bőröm is szép lett,de valamiért több időre volt szükség mint az első kettő után!Nem tudom miért...
2011. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam is csak az első születése után változott az alkatom. A bőröm meg egyáltalán nem változott, szerencsés alkat vagyok, még csíkjaim sem lettek. A mellem azonban minden gyerek után egyre nagyobb és nagyobb lett. Eredetileg B kosaras melltartót hordtam, most simán kel a DD-s.
2011. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem a 2. szülés után lett szebb a hasam, talán mert többet tornáztam. Viszont elég sokáig mélyen be lehetett nyomni az ujjammal a hasamon a bőrt, most már izmosabb. Nem tudom, a 3. szülés után mi várható, azért kérdeztem.
2011. okt. 5. 13:20
 5/12 A kérdező kommentje:
A szoptatástól nekem "csak" a mellbimbóm változott meg. Olyan "aszottabb" lett. Ezen lehet segíteni vajon?
2011. okt. 5. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
az első vagyok :) nekem a mellbimbóm az miután befejeztem a szoptatást egyre jobban visszanyerte eredeti méretét. Hálistennek, mert utáltam hogy olyan mint 2 gomb..://
2011. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok.

Első szülés után úgy lefogytam, hogy rossz volt rám nézni.

Második szülés után még jobban lefogytam (elég girhes vagyok).

Tervezünk 3.babát, nem tudom mi lesz velem :( :( Pedig sokat eszem.

Amúgy a hasam normálisan néz ki, izmos is, nagyon vékony a derekam, a bőrrel sincs gond (egy picit repedt a köldöknél, mert nagyon nagy volt a hasam).

2011. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem ijesztgetlek, csak leírom.

25 évesen terhesség előtt a normál súlyom kb. 57 kg volt, 173 cm vagyok. Elég vékony voltam.

1. terhesség alatt 12 kg-ot fogytam, mire a fiam 9 hónapos lett le is ment. (10 hónapig szopizott)

2. terhességkor (13 hónapos volt a fiam mikor teherbe estem, 22 hó van köztük) szintén 57 kg voltam, 61 kg-val menten szülni.

Most egyéves a lányom, 50 kg vagyok, másfél hónapja maradt abba szopi. Kb. 4 hónapja hirtelen lefogytam 10 kg-ot.

Emellett erős hajhullás, hangulatingadozás, folyamatos kimerültség (pedig jó alvó a lányom)terhelésre magas pulzus, így elmentem vérvételre és kiderült hogy pajzsmirigy túlműködésem van, ami szoptatás, szülés után előfordul. Endokrinológus írt rá gyógyszert, egy hónap múlva kontroll, várhatóan addigra helyreáll és kb. néhány hónap múlva a kilók is visszajönnek.

2011. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, első terhesség alatt 12 kg-ot HÍZTAM
2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van enyhe pajzsmirigy túlműködésem, gyerek köröm óta, de szerencsére nem kell gyógyszerrel kezelni. Viszont nyolcadikos korom óta ne mtudtam hízni, a szülésnél sikerült pár kilót magamra rántanom, de mindig visszafogyok a "versenysúlyomra". A gyerekeim nagyok voltak, a köldökömnél van megrepedve a bőröm, de a hasam visszahúzódott nagy nehezen.
2011. okt. 5. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!