Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ugyanúgy képes a...

Szülés után ugyanúgy képes a nő orgazmust megélni? Milyen a szex egy (vagy több) gyerek után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jobb, mint előtte. :D


Nekem a terhesség és a szülés is a női mivoltom olyan fajta megélése volt, ami semmi máshoz nem hasonlítható.

Azt is biztosan tudtam, hogy a férjem úgy is szeret. :)

Már nem érdekel, ha világos van, ha itt akad egy kis narancsbőr, ott akar egy kis stria, sokkal bátrabb, felszabadultabb és szemérmetlenebb vagyok, mint előtte.

2011. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal érzékenyebb vagyok, mióta szültem. Előtte is mindig volt orgazmusom, de mondjuk a kézzel izgatást nem nagyon szerettem. De azóta úgy is el tudok menni, akár 5 perc alatt is. Imádom! :D :D :D
2011. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos én nem tudok ilyen jókat írni mint az előttem szólók. Persze képes vagyok orgazmusra, de valahogy nem élvezem annyira a szexet, igaz még szoptatok, remélem ez változni fog jó irányba:)
2011. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálam nincs se pozitív se negatív változás. Ugyanolyan minden, mint szülés előtt. (mondjuk császárral szültem, nem tudom, befolyásol-e ez bármit is)
2011. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -Pimpike- ***** válasza:
79%
Szerintem is sokkal jobb, szoptatás alatt még én se éreztem 1-2 évvel később volt nálam a változás.
2011. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
4 hónapos a babám, de én egyáltalán nem kívánom a szexet:( Persze szexelünk, nem akarom a férjemet elhanyagolni, de 2 kettő szeretkezésnél nem vagyok többre képes egyelőre. Orgazmusom meg csak kín keservesen van, előtte azért max 10 perc alatt sikerült nekem is, na most nem! Nagyon érzékeny odalent még minden, és nem is esik jól semmi. Remélem a szoptatás után nálam is jobb lesz a helyzet
2011. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
...mármint heti 2 szeretkezésnél nem vagyok többre képes egyelőre...
2011. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
másfél évig nem nagyon kívántam és nem is nagyon élveztem, míg szoptattam...de utána varázsütésre visszajött a vágy, sőt, még jobb is! Ez a hormonokkal lehet összefüggésben.
2011. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Jobb mint elötte
2011. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Nemem sokkal jobb, mit szülés előtt. 1gyerkőcöm van.
2011. máj. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!