Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj a szülés? Konkrétan...

Nagyon fáj a szülés? Konkrétan a fájdalom erősségére vagyok kíváncsi, nem arra hogy utána a gyerek látványa midnent kárpótol.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2011. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Majd biztos jönnek az ősanyák, akik azt mondják, hogy nem fáj. De fáj, pokolian. 20 órát vajúdtam, az orvosom nem volt hajlandó fájd.csillapítót adni, mondván akkor lelassítjuk a szülést. Bármit megadtam volna, hogy csillapítsák. De túléltem. Rá 3 évre megint.....
2011. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden képzeletet felülmúl.

Semmilyen általam eddig ismert fájdalom nem ér a poros nyomába se. Inkl. csonttörés, fogfájás és társai.


A legalattomosabb, legdurvább menstruációs görcsöt szorozd meg tízzel.

2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 5 perces fájásaim voltak, gyorsan megcsászároztak. Egyszerre hánytam és pisiltem. A páromat is kiküldtem. Ha fáj menszeznél, akkor azt a fájdalmat szorozd be ezerrel.
2011. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Azért ne essetek már túlzásba,,persze fáj,de nehogy már olyan nagyon,hogy ennyire keljen félni vagy ilyesmi.

A vajódás igen fáj a szülés az megkönnyebbülés már.

Te a szülést kérdezted az már jó :)

2011. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem esek túlzásba, császárosan másnap már lent sétáltam, szóval nem kényes vagyok, de a vajúdás borzalmasan fáj, ilyet még nem éreztem.
2011. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
2x szültem! Az elsőnél azt mondtam soha többet, remegtem mire megszületett a kislányom. Nem csak fáj, de fárasztó is,ha sokáig vajúdsz. 3 év múlva aztán mégiscsak újra szültem, és akkor jobb is volt, mert 8 helyett 3 óra alatt lezajlott. Szerintem olyan, mint mikor hasmenésed van és piszkosul görcsöl a hasad, vagy a menszeszes hasonlat is jó, de azért én 100/1000-rel nem szoroznám fel. Az is kérdés, hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe...
2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Ja, igen én is a vajúdásról írtam, a szülés maga, már tényleg megváltás :) (előző voltam)
2011. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 TOMAtm válasza:
92%
hát biztos k*rvára fáj.császármetszésnél nincs ilyen gond,de ott ugye heg marad a testen.van egy ismerősöm aki jógatanár,ő azt mondta h jógával el tudtta magát lazítani annyira hogy ne fájjon annyira.elég gyorsan meg is szült.4kiló körüli kislányt,pedig elég vékonyka a csajszi.
2011. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Oxitocin infúzióra voltam kötve, attól aztán olyan mocskos erős fájásaim voltak, hogy néha lekapartam volna a csempét a falról. Összesen 11,5 órát vajúdtam, ebből 6,5 órát az infúzióval. Iszonyatos volt, ráadásul a dokim kétszer tágított kézzel. Na, az volt életem legnagyobb fájdalma!!! Utána kaptam méhszáj lazító injekciót, bele a méhszájba, mindkét oldalra. Az is nagyon fájt.

Utána a kitolás kb. 20 perc volt, az már nem fájt annyira.

2011. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!