Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Megindokolnád, ha nem tetszik?(Esetleg linkelnél be helyette másikat?)


[link]


Köszönöm mindenkinek!


2011. okt. 6. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ezt akartuk, de nem volt olyan színben, amilyet akartunk, így egy hasonló mellett maradtunk.

Nagyon jók, csak olyan helyre, ahol befér a liftbe, vagy családi ház, mert nehéz levinni. Kocsiban nagyon sok helyet foglal, macerás a szállítása. Egyébként nagyon jó, én szeretem a mi hasonlónkat.:)

Ja és a tömegközlekedés sem egyszerű vele.

2011. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Autónk van, családi házban élünk, úgyhogy elfér:)

Köszönöm a gyors választ:)

2011. okt. 6. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam rajta, de a nagysága miatt nem vettem meg ezt a típust, nekem tetszik, szerintem jó fajta.
2011. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik

Nekünk is ilyen van, csak más márka.

DE:


- a mózes elég vékony anyagból van és nem túl nagy - tehát számíthatsz rá hogy amar kinövi, illetve téli babának nem elég meleg, mert vékony az alja is, tehát túlzottan körbe kell párnázni - úgyhogy téli babának egyáltalán nem ajánlom


Egyébként szerettük nagyon.

2011. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg, első gyereknél befürödtem már hasonló babakocsival, a következőnél Jane vagy hasonló babakocsit veszek.
2011. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Hasonló(an nagy) van nekünk is, legalább a gyerek kényelmesen elfért benne, még ha nehéz is és a kocsiba is nehezebb ki-be tenni.
2011. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vedd meg :)
2011. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
barátnőméknek ilyenük van,nekik nagyon bejött,főleg hogy külön hordozóval és külön mózessal is lehet tolni.nekünk hasonló van,igazából csak a zöld szín passzol:)
2011. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Közben egy ismerős nekünk adta a babakocsiját, úgyhogy azt fogjuk használni:)Bár ez is nagyon tetszik:(:)
2011. okt. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!