Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 évesen gyermekvállalás....

18 évesen gyermekvállalás. Megtartani ill. nem megtartani?

Figyelt kérdés
A kishúgom 18 éves,teherbe esett egy nálánál 13 évvel idősebb férfitól.Édesanyánk még nem tudja,csak én.Faluban élünk,ha elmegy a híre,hatalmas botrány kerekedik belőle.Mondjátok meg,legyetek szívesek,hogy mitévők legyünk.Előre is köszönjük tanácsaitokat.
2011. okt. 9. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Hagyjuk már ezt, h ki mit gondol a faluba..Mikor a szüleim váltak a mamának is ez volt a legnagyobb gondja h mit szólnak a faluba mikor apám az összes pénzünket elvitte.


Abortusz..18 évesen hülyeség szülni.

2011. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Legrosszabb esetben örökbe adni. De mindenképpen megszülni.
2011. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem az én életem, nem fogom megmondani, hogy konkrétan ezt vagy azt csináljátok. Annyit mondok, hogy keressetek egy nőgyógyászt, akárhogy döntötök szükség lesz rá. És mérlegeljetek, hogy tudnátok megoldani ezeket.
2011. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
nem megtartani
2011. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
28%
ha végiggondolod te is rájössz hogy abortusz...
2011. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

ne az legyen a fontos,hogy ki mit pletykál senkinek semmi köze hozzá!

az a legfőbb,hogy a hugod mit szeretne a párjával,de legfőképp akkor is a hugod döntése a legfontosabb,hiszen az ő élete,az ő babája.

én megtartanám.

18L

2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De később szeretne kisgyermeket.Félünk,hogy esetleg baj lesz,az abortusz miatt később nem lehetne neki.Nem vagyunk jó anyagi helyzetben,de fel tudnánk nevelni a kisgyermekét,ha nagyon akarnánk.A falubeliekkel meg nem lehet nem foglalkozni.
2011. okt. 9. 21:08
 8/25 anonim válasza:
74%

13évvel idősebb férfitól?Anyukátok gondolom azt sem tudja,hogy annyi éves a húgod "barátja".Hát ez minden,csak nem szerelem,de nem folyok bele.A kérdésedre válaszolva,18évesen még nem "kéne"szülni.Attól függ mennyi ideje terhes.A nőgyógyászt mindenképp fel kell keresni,ha megtartja,ha nem,ha megtartja,akkor alapból,ha meg nem,akkor is konzultálni kell vele a lehetséges esetekről.Az abortusz pénzbe fog kerülni.Ha azt akarod,hogy ne tudja meg anyukátok,és úgy jobb lenne,akkor segíts a testvérednek összeszedni a pénzt(nem olyan drága),mivel 18éves,nem szükséges a szülő beleegyezése.


Ha megtartja,ha nem,a férfinak mindenképp mondja el.Ha ő is szeretné a gyereket,és a húgod is,és anyagilag feltudják majd nevelni,akkor szülje meg.Ha azonban a húgodat elküldi a férfi,nem is szerette,és ne vállaljon egyedül ennyi évesen magára gyermeket,mert annak a gyereknek szeretetre,törődésre,időre van szüksége.A húgodnak meg még az iskolában a helye,a barátok között,szórakoznia kell,élnie kell,stb.

2011. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
67%
(21:09)vagyok Akárhol is éltek,ha nem jár el a szátok senkinek,senki nem fogja megtudni.Ha nem vagytok olyan anyagi helyzetben,akkor pedig kértek segítséget az orvostól.Vagy valaki mástól.Megmondjátok neki,hogy fizesse ki,és ti vissza adogatjátok neki a pénzt.De egyébként az apától is lehetne rá kérni pénzt.Tényleg nem egy nagy összeg.Az abortusz nem feltétlenül jelenti azt,hogy nem lehet gyereke többet,ezt a nőgyógyász tudja neked megmondani.
2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez sokmindentől függ: tanul-e vagy dolgozik, érettségije van-e, mennyire régen van együtt a pasassal, mennyire lehet majd a pasasra számítani, anyagilag megoldható lesz-e.

Én nem biztos, hogy megtartanám 18 évesen...

2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!