Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol esetleg ingyen adnak baba holmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok / Üdvözlök mindenkit!


A kérdésem a következő lenne : ha létezik olyan oldal ahol ingyen baba dolgokhoz lehet jutni akkor mi annak az oldalnak az elérhetősége!?

Sajnos a kedves párom terhességem 5 . hónapján elhagyott így nagyon nehéz helyzete kerültem. Nincs senki akihez segítségért fordulhatnék ugyanis nevelőszülők neveltek 20 éves koromig, de ők nem segítenek, mert a saját gyerekeiknél okosabb és eredményesebb voltam így mikor a 20 at betöltöttek megkértek költözzek el tőlük azóta a kapcsolatot se tartjuk. Van egy lakásom sajnos hitelből vettem nehezen, de fizetgetem 1-2 hónap csúszásokkal viszont sajnos a gázt kikapcsolták, mert egyedül nem tudtam mindent megoldani. Én nem kérek anyagi támogatást fűtésünket egyenlőre megoldom hősugárzóval. Csak annyit kérek ha valaki tud olyan oldalt ahol ingyen babaruhához, bébiétel, tejpép, pelus, játék lehet jutni az szóljon. Vagy ha valakinek van és már nem kell szívesen fogadjuk 68 as mérettől. Nem baj ha foltos, bolyhos. munka ajánlatot is fogadok ahol nem gond a pici baba vasalás, főzés stb


Köszönöm


2011. okt. 10. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen oldal, www.szivesseg.net.

Illetve, ha írsz nekem privát üzenetet, nagyon szívesen küldök babacuccokat.

2011. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk a védőnői tanácsadóban rendszeresen ki vannak helyezve ruhák, amiket el lehet vinni, oda teszik le anyukák, akiknek már nem kell.

Amúgy kisfiad vagy lányod van? És hol élsz?

2011. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia! Küldök privát üzenetet!

Kislányom van, de úgy gondolom az én esetembe teljesen mindegy a ruha színe és minősége!

Sajnos az élet így írta meg a sorsunk.

A mi szigehalmi védőnői rendelőnkbe nincsenek kis ruhák kitéve:(

2011. okt. 10. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem érdemes lenne gázár támogatást is kérned, vagy az önkormányzatnál szociális segély, stb...
2011. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Szia, ha írsz nekem egy nevet és címet a csokisperecc@gmail.com-ra akkor küldök neked szívesen pár dolgot. Mennyi idős most a baba?
2011. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Szia nagyon sajnállak:(

Nem lehet egyszerű így!

Küldjél nekem is privit elérhetőségekkel és én is küldök csomagban szívesen ruhácskákat.

2,5 éves a lányom,így bőven maradt meg róla ruha..és szívesen segítek,ebben tudok...

mennyi idős a babád?


Szerintem próbálj meg segítséget kérni a védőnőtől és a családsegítőtől.Ők is biztos tudnak valamiben segíteni.

2011. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Írtam privit...

Nekem is 2,5évesek a lányaim így bőven vannak cuccaink. Ha válaszolsz, szívesen segítek!

2011. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszönöm a sok felajánlást.

A kis lány 4 hónapot töltötte be 8.-án.

2011. okt. 10. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Bár segíteni nem tudok ebben a pillanatban, napokon belül megérdeklődöm, mit tudok az érdekedben tenni. :) Írj privit egy telószámmal vagy címmel és felveszem veled a kapcsolatot, amint sikerül alkotnom valamit. Inkább pelus/bébikaja ügyben tudok segíteni (ha Pesti vagy leginkább, bár neccesen meg tudnám oldani 80 km-en belül az utazást). Csak akkor írd le, hogy milyen kéne. :)

És jó látni, hogy ennyien segítenek. :)

2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Én már össze is pakoltam a csomagot, de nekem nem írta meg a címét.
2011. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!