Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol található ha létezik...

Hol található ha létezik olyan oldal ahol felajánlanak ingyen baba ruhákat, baba dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hónapos kismama vagyok olyan kérdésem lenne ha létezik akkor hol találok olyan oldalt ahol felajánlanak ingyen baba dolgokat? Baba rucik, esetleg pelenkázó, babaágy, babakocsi meg minden amire egy újszülött kislánynak szüksége van lesz!

Sajnos nem dolgozhatok, mert veszélyeztetett terhességet állapítottak meg így nehéz a helyzetem, mert a drága apuka is elhagyott már 3 hónapja ugyanis nem szeretne felelősséget vállalni a piciért!

Ha esetleg az itteni olvasók között akad aki tud segíteni mindent igazolok papírokkal vagy személyesen is!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 3. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
elsősorban a vöröskereszthez majd a védőnődhöz fordulj ők tudnak ilyesmiben segíteni hátha ismer olyat aki fel tud ajánlani valamit.
2011. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia,


Oldalt nem tudok ahol konkrétan csak ilyesmik vannak, de érdemes regisztrálni pár babás oldalra mert szoktak lenni ott olyan ajánlatok a fórumozó anyukáktól hogy kinőtte a gyerek a ruháit és odaadná akinek kell, stb. Pl. a babaszoba.hu-n láttam már ilyesmit, de írd be google-be hogy babás oldalak és kiad majd egy csomót. Ha ott regisztrálsz a fórumokra, talán akad majd olyan anyuka akinek csak útban van a lakásában valami a babájától amit már nem használnak.

Sok sikert és jó egészsgéet a picinek!

2011. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, nem lehet könnyű. Rokonokra, szülőkre tudsz számítani, tudnak segíteni?

Nálunk van családsegítő szolgálat, ott ingyen adnak ruhát, meg apróbb dolgokat, amit mások felajánlanak. Én is oda szoktam vinni a szekrényből szanált, nem használt ruhákat, cipőket.

Érdeklődj a védőnőtől is, hogy milyen segítségre számíthatsz, lehet, hogy az önkormányzat is tud segíteni. Hol laksz?

2011. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha irsz egy cimet nagyon szivessen küldök neked párat.de én csak ruhát tudok.teljesen ingyen.bár ha esetleg a közelben laksz akkor személyesen is elvinném.
2011. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos szülőkre nem számíthatok, mert 8 éves korom óta nem láttam őket! Nevelőszülőknél voltam 20 éves koromig, de sajnos rájuk se számíthatok:( 20 éves korom óta kellett kell önálló életet élnem. Régóta szerettem volna babát azt hittem az apuka elég érett erre a feladatra, de sajnos tévedtem és későn ébresztett rá arra, hogy ő nem fog mellettem/tünk lenni! Szívesen írok címet, de ha lehet privát üzenetként amit ha jól láttam neked nem lehet vagy legalábbis nálam nem engedélyezi ezt! Ha esetleg írsz emailt az angyalka0525@freemail.hu címre ott elküldeném a címet. Köszönök előre is mindent!

2011. márc. 3. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Találtam egy oldalt, van babakocsi, bútor stb, itt is nézz körbe, hátha van valami.


[link]



Kis ruhát, játékot, cumit, cumisüveget tudok majd küldeni, ha lesz időm átpakolni a szekrényeket. Megy a privi.

2011. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?kisfiad vagy kislányod lesz???
2011. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fordulj a védőnődhöz, náluk mindíg adnak le ruhákat. Hol laksz?
2011. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kislány lesz! Tökölön lakok!
2011. márc. 3. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:
irtam privit
2011. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!