Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy szülésnél mi az ami...

Egy szülésnél mi az ami pénzbe kerül, létezik még olyan, hogy valami ingyen kap az ember ezalatt (pl. injekciók, stb. )?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2009. szept. 16. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ha a tb által biztosított vagy, akkor minden ingyen van. Nálunk legalábbis így volt. Bár hallottam, hogy egyes helyeken az EDA-ért már pénzt kérnek?!
2009. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent ingyen kaptam. Ügyeleten szültem ráadásul nem egy hagyományos szülőszobán, kádban vajúdtam, egy nagy kényelmes franciaágyon szültem, csendben, gyertyafény, zene mellett, a saját tempómban kettem a férjemmel. És egy fillérembe sem került.
2009. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van érvényes TB-d, az sztk-s vizsgálat nem kerül pénzbe, a vérvételek/leletek sem, a nem fogadott orvosos szülés sem, és van, ahol az epidurális érzéstelenitő sem (pl. Péterfy Pesten, automatikusan lehet kérni), a normál szobában ellátás sem, géz az átkötözéshez sem (császár), császár sem. Ha nem fogadsz orvost, és nem magánrendelésre jársz, akkor csak a vércukor teszteléses glükóz kerül pénzbe (nekem igy lett volna, ha nem fogadok orvost).
2009. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez így nagyszerű, és szuper. Azért még fű alatt lenne pár kérdésem, de köszönöm a válaszokat. Remélem nem változik addig se semmi a "Orvosi ellátásban", amire én szülök! :)
2009. szept. 16. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért:

13:07 hol? Kíváncsivá tettél, szívesen mennék oda!

2009. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
13.07 vagyok: a Szent Imrében szültem.
2009. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy fillért nem fizettem...
2009. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden ingyen van és sok helyen van szuper szülőszoba, káddal, bordásfallal, kötéllel. Gyertya meg zene csak akkor van ha viszel de nálunk pl. kanapék, fotelek meg TV is volt a szülőszobán. Én a MÁV kórházban szültem ahol állítólag pénzt kértek az EDA -ért. Én kértem EDA-t de fizetnem nem kellett és az ott eltöltött 5 napban is minden ingyen volt. Injekciók, gyógyszerek, kaja, minden.
2009. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ott sZültem az imreben de a vízben is bújt ki a baba. hatalmas emlék.
2013. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!