Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » HOgyan tehetnénk föl a plafonr...

HOgyan tehetnénk föl a plafonra a foszforeszkáló csillagokat?

Figyelt kérdés
A kislányomnak rendeltem a Quelle.ből foszforeszkáló csillagokat, meg mindenféle alakzatokat. MIlyen technikával rakhatnánk fel neki a plafonra? A kétoldalú ragasztó azért nem jó, mert leszedi a vakolatot. Szerintetek?
2009. márc. 30. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi simán felragasztottuk. Az ilyesmit úgyis hosszabb évre teszitek fel, mire felnő a kislány, és esetleg zavarják a csillagok, úgyis megérik a szoba fala egy festésre, és legfeljebb glettelitek a plafont, ha itt-ott lejönne egy kis festék. De egyébként ha óvatosan húzzátok le a ragasztócsíkot, nem lesz semmi baj. Tinikoromban celluxszal ragasztgattam a posztereket, képeket a szobám falára, és mikor leszedtem, a ragasztó annyira vékony rétegben hozta csak le itt-ott a festéket, hogy sima átfestéssel korrigálni lehetett, még glettelni sem kellett.
2009. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én bluetack-el rakom fel az ilyen dolgokat! Olyan, mint a gyurma és könnyen lejön, szinte!!! nyom nélkül, de a festéket ott hagyja, simán le lehet festeni.

Remélem, tudtam segíteni!

2009. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg! Blueteck!!Ismerem is! Sőt! Létezik vajszínűben is, így nem hagy színes nyomot sem.

Köszi! :)

2009. márc. 31. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!