Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Raf-pool twist bolygókerekes...

Raf-pool twist bolygókerekes babakocsiról vélemények esetleg tapasztalatok? A babát nagyobb korában is bele szeretnénk rakni erre a célra is megfelel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon neztem meg: [link]


Osszessegeben az arahoz kepest nem rossz. Minosegre persze nem tudni, hogy milyen, tehat hasznalat kozben, vagy eloben ranezeskor az latszik rajta hogy minosegi, jol kialakitott kocsi, jo anyagokbol, vagy sem.

Az jo benne, hogy nagy kerekei vannak (tudom, hogy sokan ezt szeretik, en speciel pont nem, en jobban iranyithatonak tartom az elol kisebb, hatul nagyobb kerekeket, de nem is ez a lenyeg).

Az is jo benne, hogy csak 12 kg, ami vegulis nem sok, mostanaban tobb 15-20 kilos kocsikat lattam hasonlo arban, ami annyira nem felhasznalobarat.

A tolokar allithato magassagu, raadasul nagy mertekben, igen alacsonyra es magasra is allithato, ez is jo.

A hordozo olcso hozza, ez is jo.

Nagy kosara van, ami szinten jo.

A tolokar atfordithato, ez is jo dolog.

Minden kiegeszito megvan hozza, amire szukseg lehet, kiveve a napernyo, bar ha atfordithato a tolokar, akkor azt ki lehet kerulni, a kupolat lehajtod, atforditod a tolokart annak megfeleloen, hogy elolrol, vagy hatulrol sut a nap es igy megoldodott a problema.


Az egyetlen dolog, ami nem vilagos, hogy ezeken a kepeken a hordozo ugy van belerakva, hogy hattal van a baba. Mivel atfordithato a tolokar, igy lehet, hogy ez csak egy rossz foto, de en erre mindenkeppen rakerdeznek, en nem szeretnek ugy pici babat hordozoban tolni, hogy hattal van nekem es nem latom. Lehet, hogy ha a hordozo van racsatolva, akkor valamilyen fizikai akadaly miatt mar nem atfordithato a tolokar? Nem tudom.


Sportkocsinak hasznalhato, de nekem az a tapasztalatom, hogy nem sokaig szoktak ilyen kocsikat sprotkocsinak hasznalni, foleg, ha autoval kozlekedes is van, mert viszonylag olcson lehet venni nagyon konnyu, 5-6 kilos, esernyore csukhato babakocsikat, azokbol is hatalmas a kinalat es a legtobb anyuka a gyerek 1 eves kora utan tel kivetelevel altalaban inkabb esernyokocsit valaszt. Mindegy, hogy kivehetok a kerekek egy gombnyomassal es ugy kis helyet foglal, de a lapracsukhato sohasem lesz igazan pici, arrol ne is beszeljunk, hogy nekem nagyon nem lenne kedvem egy hazaerkezeskor ahhoz, hogy kiszalljak az autobol, kiszedjem a cuccokat, osszerakjam a babakocsit, pattingassam vissza a kerekeket, majd meg szedegessem, oltoztessem, pakolgassam a babat, plusz a nagyobb gyerekeket. Epp eleg ez a folyamat kerekvisszarakosgatas nelkul is.

De mondom, ez az en velemenyem, lehet, hogy nalad maskepp lesz a dolog.

2011. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!