Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez vajon normalis, tobb mint...

Ez vajon normalis, tobb mint 6 hettel a csaszar utan?

Figyelt kérdés

Majus 25-en volt csaszarom, azota szinte folyamatosan verzek. Elso 2 hetben eleg eros volt, aztan majdnem elmult, majd 3,5-4 het korul megint visszatert es azota is tart. Nem tul eros, kb masfel-2 orankent cserelek tisztasagi betetet. Elenk piros szinu, nem `darabos`.

Ez vajon normalis, tobb mint 6 hettel a csaszar utan?


2011. júl. 7. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem előfordulhat, de hogy biztosat tudj irj Hamvas doktor urnak, azonnal válaszol www.orvostudakozo.hu
2011. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a nőgyógyászodat, vagy a kórházat, ahol szültél? A 6 hetes kontrollon mondott erre valamit az orvos?
2011. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még normális mert a 6 hét tisztulás csak egy átlag,van akinek kevesebb,van akinek hosszabb,szóval (még)ne aggódj.Figyeld még egy egy két hétig el kell múlnia,de ha bizonytalan vagy megnyugtatásul menj orvoshoz(kontroll vizsgálaton már voltál?)
2011. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 hétig véreztem császár után. Hol erősebben, hol kevésbé.

A dokim azt mondta normális, mert az csak egy dolog, hogy a nagykönyv szerint hat hét a tisztulás, ettől még valakinek rövidebb ideig tart, valakinek viszont tovább is tarthat.


S az is lehet, hogy megjött a mensid. Nekem utána még az is megjött, így már piszkosul untam, hogy állandóan vérzek, de hát ez van. Most már rendeződött a dolog.


Ha csak tisztulási vérzés, akkor szedj C vitamint, az segít a vérzés csökkentésében!

2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból speciel tök mindegy hogy császár vagy nem, a méhlepény helyén levő sebnek kell begyógyulni.

Ez van, akinél gyorsabb, van a kinél lassabb. Ha 8 hét után sem múlik, akkor érdemes megkérdezni a dokit.

Az is normális, hogy "szünet" volt benne. Nekem mindkét babánál így lett vége, hogy majdnem egy hét szünet után újra kezdődött.

2011. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hétig véreztem,kb.rá 1hétre megint elkezdtem vérezni,de az már a rendes menstruációm volt.Igaz én nem tudtam szoptatni nekem rendesen megjött.
2011. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a 6 hetesen (tegnap) azt mondtak ne aggodjak, de ezt vizsgalat nelkul, itt nem vizsgalnak, a terhessegem alatt sem nezett meg orvos egyszer sem.

adtak cerazette fog. gatlot, remelik ettol elmulik. vaarok akkor meg 1-2 hetet hatha elmulik.

koszonm a valaszokat

2011. júl. 7. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
A Cerazettétől is vérezhetsz, ne lepődj meg rajta. Sokaknál van ilyen mellékhatása.
2011. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!