Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mediátor mentes diétát kell...

Mediátor mentes diétát kell tartanom egy hétig a gyermekemnek, bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Nos szóval ezen a diétán kell lennie, viszont nem találok sehol olyan oldalt, ahol teljes napi étrend lenne leírva. Értem ez alatt, h reggelire pl,ebédre, vacsira. A kórházból úgy küldtek el,h semmilyen kérdésemre nem kaptam választ.... Tudnátok segíteni????

21 hós kislány anyukája


2011. okt. 17. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mediátor??
2011. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
mediátor mentes diéta. ez naggggyon jóóóó!! :DDD
2011. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, mediátor, és sztem nem olyan jó, főleg egy 21 hónapos kisgyereknek. ha nem tudod mi az,keress rá. De leírom röviden: ételallergia. pl füstölt hús, eper,ananász,adalékanyagos ételek,friss zöldség,gyümölcs,tej a kiváltója. Csalánkiütést okoz, az pedig rámehet a légcsövedre és megfulladhatsz. Még mindig olyan jó????????
2011. okt. 17. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Tudjátok,első,és 2. válaszoló,a google a barátotok.Írjátok be,és sok-sok választ kaptok.De itt van egy kis ízelítő(valóban nem egy vicces dolog):Legtöbbször különböző mediátorok (hisztamin, szerotonin, kininek, thrombocyta .... illetve festék-, tartósítószer- és konzerválószer-mentes diéta alkalmazható

Magyarul szegény kicsinek igencsak leszűkül a táplálék táblázat.Ugye,ez nem vicces?!

Bocs az OFF-ért,kedves kérdező!2 gyerekes anyuka

2011. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hála az égnek nem vagyok érintett, de nagyon sajnállak Benneteket.

Egyenlőre annyit találtam, hogy egy nap csak egyféle ételt lehet enni, hogy ne terhelje a szervezetet.

De ez nekem nem nagyon tetszik, főleg, hogy egy kislányról van szó.

2011. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

füstölt húsokat, halat, belsőségeket, csalánt gyakran okozó zöldségeket, gyümölcsöket (paradicsom, zeller, dió, mogyoró, eper, ananász, stb.)

Ezt nem szabad enni (tudom, ebből már írtál néhányat)

2011. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nem vagyok idióta,sem viccesnek nem találtam,csak rákérdeztem biztos jol irta e kdves kérdező,mert való igaz,az én tudatlanságom,de én eddig a mediátornak csak azt az egy jelentését ismertem,ami alternativ konfliktuskezelőt jelent,pl. válás esetén. Hát sajnálom hogy igy járt a kislányod,érdemben sajnos nem tudok hozzászólni. [link] itt esetleg találhatsz valakit aki hasznos tanácsokkal tud ellátni.
2011. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!