Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10-11hetes magzat érez már...

10-11hetes magzat érez már fájdalmat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A 12.héttől érezhetnek fájdalmat. [link]
2011. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz ellen küzdők szerint igen, mert ulrtahangos képen látható, ahogy menekülni próbál, küzd az életéért, kapálózik.
2011. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és a babaneten nyilván azért írják ezt, mert a 12. hétig ezek szerint a lelkiismeret könnyebb, ha mégis elpusztítják a magzatot.
2011. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is érez már ennyi idősen is fájdalmat uh nem mentem el abortuszra...bár nem tudom mi lesz...hogy lesz tovább így...csak megtenni nem tudtam hogy már kész kis ember...
2011. okt. 19. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak azt tudom mondani, kitartás!!! Sok-sok erőt neked! Ha van kedved, írj privit, az embernek néha jól esik egy kis biztatás, és szívesen meghallgatlak. Egyedül vagy, nincs segítséged? Apuka? Minden jót! Szeretettel: Bea

2011. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon büszke vagyok rád hogy megtartottad,hidd el minden rendben lesz!Boldog babavárást!



21hkm

2011. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!