Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DE ha egy év után abbahagyon...

DE ha egy év után abbahagyon a gyogyszer szedését és utána szeretnék babám miért nem jön össze? Idén márciusban hagytam abba és még mindig nem sikerült semmi. Miért van? Lehet valami betegség vagy valami dolog ami miatt ez nem sikerülM

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Marcius ota 7 honap telt el, ez meg nem baj. NOrmalis. Persze, sokan vannak akiknek par honapon belul sikerult, de meg tobben akik varnak ra tobbet.

Egy ev sikertelen probalkozas utan szoktak az alaposabb orvosi vizsgalatot is javasolni, addig meg nem.


Lehet, hogy nem jokor voltatok egyutt.


Amit javasolni tudok:

figyeld a peteeresedet es probalkozzatok azokban a napokban mindenkeppen.

en a homerozeshez lusta voltam, de vettem ovulacios tesztet. Neten rendeltem, ez a fajta volt:

[link]

Kb 10 darabot vettem, akkor is 100 forint korul volt darabja. A mensi elso napjatol szamitott 9. napon kezdtem hasznalni, minden nap egyet hasznaltam el.

Delutan 4-5 ora korul kell a hasznalati utmutatonak megfeleloen vizeletbe martani ugy, hogy kb deltol mar nem iszol sokat.

A lenyege, hogy ez az LH hormonra reagal, ez a hormon a peteeres elott 1-2 nappal emelkedik meg a szervezetben. Ha pozitiv lesz a teszt az azt jelenti, hogy 3-4 napon belul peteeres lesz. Tehat pozitiv tesztet koveto napokban legyetek egyutt napi egyszer.


En azert csinaltam, mert az elso szules utan meg nem volt rendszeres a ciklusom, de kistestvert szerettunk volna es az elso probalkozos honapban megneztem, hogy van-e egyaltalan peteeresem, vagy feleslegesen probalkozunk. Kiderult, hogy van es en abban a honapban terhes is lettem.

2011. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább fél év lehet még a gyógyszer hatása. Lassan ürül ki. Türelem. szexeljetek sokszor, élvezetből, ne babaösszehozásból. még az ovuna számolást is korainak tartom. Nem szabad rágörcsölni, jön ő ha itt az ideje!
2011. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!