Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet vinni kórházba egy...

Mit lehet vinni kórházba egy kismamának, aki császárral szült?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

rostosat, friss gyümölcsöt nem ehet.

Ajánlom a befőttet, s az előre lefőzött szoptatós teát, annak biztos örülni fog!

2011. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

szénsavmentes ásványvizet,de ez lehet egyénfüggő...Nekem hoztak gyümölcslevet,csokit,gyümit,szinte mindent hazahoztam,az ásványvíz kellett

Ha hasznosat akarsz,akkor sztem ez,de egyszerűbb,ha megkérdezed h mire van szüksége

2011. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura ez a kifejezés, hogy "császárral szült". Szerintem a tejserkentő termékeknek, az ásványvíznek biztosan örülne. De biztosabb, ha megkérdezed. Lehet, hogy már ott szükségük lehet saját pelusra, vagy popsitörlőre.
2011. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak mentes ásványvizet ittam bent a kórházban, minden mást hazaküldtem a férjemmel.

Étvágyam sem volt sok, ha ettem valamit, akkor az valamilyen natúr keksz volt.


A császárral szült furcsa kifejezés, de ez a rövidítés terjedt el a köznyelvben. Furcsa lenne, ha mindenhol ki kellene mondani, hogy "Mit lehet vinni kórházba egy kismamának, akinek császármetszéssel segítették világra a gyermekét?" :)

2011. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan simán szültem,de én nagyon kívántam a rostos folyadékot és a narancsot. Ami viszont a baba miatt nem szerencsés. Cukrászdai süti is jól esett, jó krémes süti. De szerintem kérdezd meg , h mit kíván, mert nekem is hoztak sok mindent és olyant is amire rá se bírtam nézni, a hely meg nagyon kicsi volt, ahol tárolni tudtam, így a legtöbb dolgot küldtem haza apukával.
2011. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz rá az illetőnél, ugyanis pl. én a császár után kizárólag azt ehettem, amit a kórházban adtak (diétás kaja volt) addig, amíg nem tudtam székletet produkálni. Hiába hozott a család finomabbnál finomabb dolgokat, mindent haza kellett vinniük. :(

De szerintem is jó ötlet lehet pl. az elkészített tejserkentő tea.

2011. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdezz rá a kismamánál vagy a férjénél, mit szeretne. Mi szűrt alma- és szőlőlevet ihattunk, plusz ásványvizet, de ehettünk pogácsát.

De én például karácsonykor szültem, s halászlét kívántam. Sógorom hozott is.:-)

2011. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem anno a barátnőmet, hoyg mire van szüksége és azt vittem.

Egy karton szénsavmentes ásványvizet. Erre volt szüksége.

Meg betettem még egy csörgőt a babának.

2011. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!