Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne két lányod, akkor...

Ha lenne két lányod, akkor milyen nemű babát szeretnél harmadiknak?

Figyelt kérdés

Mindenféle magyarázat nélkül elég válaszolni :)

1. lányt

2. fiút

3. mindegy

...persze azon túl, hogy egészséges legyen.


2011. okt. 24. 13:32
1 2 3
 1/21 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Lányt,de fiam lett.
2011. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

No én épp ebben a cipőben vagyok. De még csak a 10. héten, szóval eltart még, mire kiderül.

Nekem az furcsa, hogy amikor mondtam korábban (még nem voltam terhes), hogy szeretnénk harmadikat, akkor mindenkinek az volt az első reakciója, hogy "persze, hogy legyen egy fiú is!".

Hát nem. :o) Úgy értem, hogy nem ezért vállaltuk.


Nekem az elsőnél nagy öröm volt a kislány, a másodiknál is jó érzés volt, most meg nem is tudom...


Picit vágyok egy fiúra, ugyanakkor félnék az ismeretlentől. Én gyakorlatilag apa nélkül nőttem fel, és egész életemben nők vettek körül (egy nővérem van), szóval a férfilélek működéséről kevés tapasztalatom van, inkább csak sztereotípiákat ismerek. Azt hiszem, a férjem lelki alkata is az átlagnál "nőiesebb", ezért is értjük mi jól meg egymást. (Vele lehet "lelkizni", és beszédes is, szóval kicsit sem tipikus férfi).


Így harmadikra már odáig eljutottam, hogy legalább nem félek attól, hogy nem tudom megtanítani pisilni. :o)


De egyébként egy picit idegennek érzem, hogy fiam legyen, egy lánnyal biztos hogy sokkal rutinosabb leszek. :o)


Én annak örülök, hogy ezt nem nekem kell eldönteni, és ezzel meg is oldottuk a kérdést.


(Holnap megyek dokihoz először, az egyetlen, amitől most parázom, hogy nehogy ikrek legyenek, azt hiszem attól lepadlóznék..)

Amúgy meg jöjjön, aki jönni akar! :o)

2011. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy.
2011. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Fiút.
2011. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Fiút:))
2011. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

fiút


egy kisfiam és egy kislányom van, ha lesz harmadik akkor viszont kislányt szeretnék

2011. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősek az egyik válaszoló által emlegetett: "hogy legyen egy fiú is?". Nem azért vállaltunk harmadik gyereket! Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy most sem szeretnénk tudni előre, hogy fiú vagy lány van a pocakomban. Majd a szülőszobán kiderül :)


Jelenleg én sem tudom elképzelni az életemet két csajjal és egy fiúval, három lánnyal viszont igen. Ugyanakkor én is szeretném érezni azt, amit apa érez, amikor a lányai "szerelmes" pillantását kapja. Szóval leginkább mindegy :)

2011. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

2 lányom és 1 fiam van


szal mindegy lenne :-)))

2011. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy.

2 fiunk van,és teljesen mindegy milyen nemű babánk érkezik harmadjára.

2011. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert most két lányunk van. Mindenki azt hiszi, hogy azért szeretnénk harmadik babát a férjemmel, hogy ő majd fiú lesz. Persze teljesen mindegy, de azért picit jobban húzunk a lányok fele, és ezt nem nagyon értik meg az ismerősök, hogy ki az a hülye, aki 3 lányt akar.

És akkor jönnek a nagy magyarázatok, hogy miért jobb a fiú..... mintha mi döntenénk róla, hogy fiú lesz vagy lány :) Szerencsére ezt a természet dönti el :)


Köszi a válaszokat mindenkinek!

2011. okt. 24. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!