Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az a maximum körüli összeg,...

Mi az a maximum körüli összeg, mait hajlandó vagy kiadni egy gyerekcipőre, szandálra, csizmára?

Figyelt kérdés
Persze annak tudatában is, hogy nem hordja tovább 4-5 hónapnál, mert kinövi.
2011. okt. 9. 00:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

mait=amit

Bocsánat!

2011. okt. 9. 00:46
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

5-6 ezer, de lehet , hogy többet is ha nagyon jó! Én úgy vagyok ezzel, hogy cipőn NEM lehet spórolni, minden máson igen, de azon nem. Ruhákban nem izgat, hogy örököltük, vagy használtan nekünk adják, de az amiben jön-megy ne legyen használt. Más kicsi lábának a sajátossága benne van még akkor is ha csak 1-2 hónapot hordta. Még rokon gyerkőc cipőjét sem adom a fiam lábára. Ne kövezzetek meg, nem ítélem el azt akinek nincs pénze újat venni és használtan veszi/kapja. Én is tovább adom barátnőmnek aki sajnos nem tud újat venni a sajátjának!Feleslegesnek tartanám tartogatni hisz a következő gyerekemre sem fogom ráadni az első gyerkőc cipőjét, viszont az összes ruhácskáját eltettem.


Bocsi, hogy hosszú lett. :D

2011. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
A cipő az, amin mi sem spórolunk. Amit most télre kinézem neki, az egy 17000 Ft- os Siesta bakancs.
2011. okt. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Max. 3.000.- Ft-ot. Felesleges drága cipőt venni,mert hamar ki növi és az sem jobb a drágánál. Ott csak a márkát kell megfizetni,nem a jobb minőséget.

Nyugodtan lehet a cipőm "spórolni",mert utána csak kidobhatod. Minden mást lehet eladni,elajándékozni,csak a cipőt nem. Babáknak különösen nem,mert nem egészséges. Minden baba másképp "tapossa" ki a cipőt.

2011. okt. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a cipő kérdésben osztom azok válaszát , hogy nem szoktunk spórolni.A lényeg hogy minőségi legyen, most nem a márkára gondolok, hanem arra hogy a gyerek egészséges módon járjon benne ( tartsa a bokáját stb.)Mi úgy szoktuk megoldani, ha drágább 10-12 ezer Ft hogy összedobjuk a nagyszülőkkel. Ruha viszont tényleg lehet kapott, vagy turizott, vagy piaci. Legyen egy pár olyan amiben orvoshoz, vagy vendégségbe megyünk, de a hétköznapokra amikor óránként lehetne átöltöztetni akkor felesleges, drága új cuccokba öltöztetni a gyereket.
2011. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Maximum 6000, ha cipő. Maximum 4000, ha szandál.

Mindig akciósan veszem, de normális jó minőségű cipőket. Adidas, humanicos, deichmanos, decathlonos cipők (de nem a leggagyibb).

2011. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A cpőt én is újjonan veszem a gyerkőcöknek.Általában azt nézem,hogy hátul tartson és lehetőleg belül-kívül bőr legyen!A középső fiamnak csak supináltat tudok venni mert nagyon befelé dől a bokája,ami 7000ft-nál kezdődik.Egyedül a hótaposót nem ott veszem,mert azuk nincsen.Tehát nálunk ez sajnos fix,a kicsinél mindig nézem az akciókat és úgy veszek,így jó inőségűt ki lehet fogni 5-7000ft-ért.Amúgy én sem adok rá használt cipőt,de most nyár végén kivételt tettem mert elhagytam a pici fél szandiját(aug.elején)és még jó hogy ott volt a használt a ásikról!amúgy miért kérdezed?
2011. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A cipővel nem spórolunk, DE ésszel vásárolunk.

Sajnos az a véleményem,hogy vannak a gyerekcipók közt is olyanok, amiknek a márkája miatt annyi az ára amennyi.


Szerintem pl egy bizonyos szint után egy cipő már nem tud többet nyújtani. Ergo, "szinte" mindegy,hogy a 9000ft-osat veszed meg vagy a 19.000ft-osat, mert ugyan azt tudja, csak más van rá írva.


Úgyhogy mi közép árkategóriában szoktunk vásárolni, úgy gondolom cipőboltokban nem adnak sz@rt.

Kb 6000ft átlagosan,azért már lehet nagyon jó cipőt kapni!


De a Decathlonban pl szuper cipők vannak, ára attól függ hogy téli vagy nyári és még garanciális is!

2011. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 9. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:

én magmnak sajnálok 5-6000 nél többet cipőre:S

azt hiszem aha lesz gyermekem neki nem fogom, de már most ha véletlen a gyerekosztályra tévedek a cipőknél, meresztem a szemem, hogy amit én 2000 ft-ért megkapok balerinát nekik 3-4000....

Valahol tudják, hogy a szülő nem sajnálja, vagy ha sajnálja is , akkor is megveszi a gyereknek a jó drága cipőt...

2011. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!