Ez depresszió lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gondunk volt anyagilag mire megszületett a fiúnk, és a férjemnek is voltak rossz húzásai az anyósom is csak rátett.

Miután megszületett a fiam, rá 1 hónapra el kellett költözni lakáseladás miatt, a férjem tesójához, ahol váratlanul zaklatott a családja korán reggel amikor még aludtunk a gyerekkel.

Azóta elköltöztünk egy házba amivel elég sok a probléma, és én úgy érzem a padlóra kerültem.


Menjek pszichológushoz?

Nem tudok elaludni pl csak nyugtatóval (hova) mert folyton jár az eszem


2011. okt. 27. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon rosszul hangzik, nagyon sajnálom!

Én a helyedben elmennék orvoshoz, egész biztos segítene.

Egyébként az is nagyon pozitív dolog, hogy gondolsz arra, hogy segítségre van szükséged.

Remélem, hamar helyrejönnek a dolgok!

2011. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a fránya sok anyagi mindenkit csak tönkretesz.

Engem is ez-tett azá.

Egy orvoshoz azért mindenképp menj el,bár én még betegebb lettem mióta felkerestem egy magán pszichátert.

A gyógyszert 2 hónap után letettem,de most minden kezdődik előről úgy érzem.De a sok mellékhatás miatt hagytam abba.Lehet,hogy újra szednem kell majd,mert néha pokolian érzem magam.

A Hova tabletta mennyit segít a szorongáson?Csak napi 1 szemet szedsz?

Nem ismerem csak azért kérdezem,mert gondoltam én is kipróbálom.Nincs mellékhatása????


4 gyerkőc anyukája

2011. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia


nem, nincs mellékhatása. Legalábbis az a kómásság nekem nincs ami mástól előfordult.

Esténként egyet szoktam bevenni, mert nem tudok aludni. De a hülye álmokon nem segít, ha nagyon szorongok akkor napközben is be szoktam venni.

Most 3 napja jobban vagyok, de a fene tudja meddig.


Igen, a qrva pénz mindent tönkretesz, meg a sok sok jóakarat :)


Szerintem néha elég lenne kimozdulni is, most voltam edzeni a hétvégén és jobban is vagyok.


neked nincs lehetőséged?

2011. nov. 2. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi lehet,hogy én is kipróbálom,mert az antidepresszáns szerektől ódzkodom.ettenetes rossz mellékhatásuk van.Mondjuk a betegségen viszont segít!

Nem igazán tudok kimozdulni,mivel 4 gyerek van.Én már 14 éve itthon vagyok!Bár néha már úgy érzem,hogy el kell menjek legalább 4 órába dolgozni,mert ez már nagyon húzós!

A kocsinkat is ellopták,amit hitelre vettünk vadi újonnan,így 2 évig még fizettük a havi 40 000-ret a semmiért.Még most fizettük ki az utolsó részletet.

Pedig volt rajta casco is.Így nekünk ez is nagyon bekavart.S csak nyögtük a 4 gyerek mellett.S csak gyűlt az adósság!

Remélem most már én is összeszedem magamat!

Mennyi idős a pici??Nekem a legkisebb 22 hónapos kis ördögfióka.

2011. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de neked használ a hova??
2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok


igen, nekem használ, bár egyre nehezebben tudok elaludni este.

8 hónapos múlt. Még szerencse,. hogy ő egy kis angyal:)

Az a baj, hogy nekem pl szexelni sincs kedvem egyáltalán.

nem tudom ezen lehet e változtatni, mert jó lenne.

Félek rámegy a házasságunk.

2011. nov. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!