Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nekem van egy ikertesóm,...

Ha nekem van egy ikertesóm, és a családban csak mi vagyunk ikrek (tág család) mennyi az esélye annak h nekem is ikreim lesznek? (nem szeretnék egyébként)

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

CSak az ÚrJézus a megmondhatója!

és Mengele...

őőő párdon

Mendel

2011. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában minden második generációban fordul elő.Persze ez nem szentírás,de nagyobb az esélye,hogy az unokáid lesznek ikrek.
2011. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
n iker vagyok,és nem lettek ikreim.Az egypetéjűség véletlen, a két petéjűség öröklődik,általában nagyszülőről.Tehát egypetéjű lehet ,kétpetéjűnek kisebb az esélye
2011. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom, hogy minden masodik generacioban valoszinubb. De aztan olyan csaladban is lehet, ahol nem is voltak ikrek a felmenok kozott. Pl. a mi csaladunkban az egyik nagypapamnak voltak ikertestverei, de nem tud rola, hogy barkinek lettek volna elotte a csaladban. Szoval iker rokonok nelkul is lehet ikred, ikres rokonokkal is lehet, hogy nem lesznek ikreid. Csak nagyobb a valoszinuseg az ikerre, nem 100%, hogy ikreid lesznek. Inkabb a gyerekeidnel gyerekeinel valoszinubb, de azt sem lehet 100%-ra mondani.
2011. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!