Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés és meddővé...

Császármetszés és meddővé tétel eggyütt?

Figyelt kérdés
Szeretnék még egy babát és utána többet nem. Végeznek-e császármetszést csak azért (tehát sima szülés lenne egyébként), hogy eggyúttal elkössék a petevezetéket is vagy egyszerre nem csinálják a kettőt?
2011. okt. 27. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálják.

Jól gondold meg, mert vissza még nem csinálják a dolgot.

2011. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom bármi ilyesmihez az kell, hogy 35 év feletti és/vagy 3 gyerek anyukájának kell lenned.

Mikor a kislányom született, a szobatársamnak ilyen kombinált műtétje volt, de neki mindenféleképpen császár lett volna, illetve már 40 éves volt akkor, 2. babájával.

2011. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Csak abban az esetben ha egyébként is császár lenne.Egyébként csak szülés után és jóval "kisebb" műtéttel mint a császár.
2011. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is így csinálták, a 3. császár (4. gyerek) során megcsinálták az egészet.
2011. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megváltozott a szabály,és "csak" a 18 év a "feltétel" jelenleg.A kórház ezért a lemondó nyilatkozatokkal védi magát,a felelőtlen döntés utáni támadásoktól.
2011. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok és 6. gyerek lesz.
2011. okt. 27. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig is simán szültél, akkor emiatt ne kérj császárt. Szülj simán, aztán menj vissza elkötésre, az csak egy pici lyuk, nem egy egész nagy vágás.
2011. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!