Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Begyulladt a császármetszés sebe?

Begyulladt a császármetszés sebe?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond,hogy mikor felkeltem észrevettem egy kis gennyes foltot a hegen,és be is van kicsit dagadva.7 hónapja császároztak,azóta néha megfájdul a heg az időjárás miatt,vagy csak úgy belenyilall.A jobb oldalon szépen begyógyult,már csak egy csík látszik,bal oldalon viszont még nagyon látszik és most begyulladt.Ahol most gennyes ott ezelőtt sötétebb volt a seb.Segítsetek légyszi,mi lehet ez?Begyulladt,a belső varrat jön ki,vagy esetleg csak egy szőrbenövés?Valakinek van/volt ilyen problémája? Írjatok sokan!Főleg császárosok segítségét várom.Aggódom mi lehet.Köszi
2011. aug. 30. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon szépen gyógyult a sebem, bioptron lámpát használtam. Az időjárás sokszor nekem is bezavart, de egyszer sem volt gennyes a sebem, nem gyulladt be. Én ezzel nem találgatnék, irány a doki!!!
2011. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire gennyes? Nekem egy szőrszál nőtt be, de az pár hetesen volt. Ezen kívül semmi godnom nem volt vele. Én nem vettem észre, hogy valamilyen varrat ki akarna jönni. Kicsit heges volt, de 1 év után az a dudoros csík is ellaposodott. Talán egy fotót linkelj, ha tudsz!
2011. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Elmentem ma nődokihoz,és kiderült,hogy a külső varratot a császár után nem szedték ki rendesen.Hát eléggé kellemetlen volt,mikor kipiszkálta,mivel 7 hónap alatt betokosodott oda.Már minden rendben.Köszi a válaszokat !
2011. aug. 30. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem semmi! De szerencsére nincs nagyobb baj. :)
2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!