Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most már végképp nem értem,...

Most már végképp nem értem, miért késhet?

Figyelt kérdés

28-33 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 35. napon. 29. ill. 34. nap teszteltem, mindkétszer negatív. A melleim duzzadtak és ernyedtek, a derekamból a hasamba sugárzó fájdalom van. Bő fehéres folyásom van.

A párommal csak egyszer voltunk együtt védekezés nélkül, a 7.napon (utolsó mensi utáni 1.napon).


2011. okt. 29. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
ha 33 napos ciklusaid is szoktak lenni, akkor a 2 napos késés még belefér. Ha az elmaradt mensi utáni 10.napon sem jön meg, akkor lehet valami a dologban, addig szerintem ne kattogj! A tünetek lehetnek a mensi tünetei is. De az is lehet, hogy felfáztál. Várj még türelemmel, aztán menj dokihoz, mert ha meg nem vagy terhes, lehet valami gond is. Szóval, DOKI!
2011. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!