Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanuló kutyus és sütifaló...

Tanuló kutyus és sütifaló kincses bödön, mikor vettétek a babátoknak, és mikor kezdett vele tényleg játszani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves szülinapjára kapta a lányom a sütifalót. A formabedobó részével mondjuk olyan 14 hónaposan már játszott, de nem olyan húú de nagy siker. Hajingálni annál inkább de olyan nehéz és kemény hogy majd eltört a lábam mikor egyszer ráejtette.

A kutya az már jobb, most 2 éves tudja az összes dalát és angolul a szövegeket is (ennek amúgy nem sok értelme szerintem mert olyan mechanikus az egész köze sincs a valódi angol nyelvtanuláshoz), de legjobban dupló építőkockázni szeret amúgy:))

Most lesz 2 november végén.

2011. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. szülinapra ezek tökéletesek.

Épp akciósak a tescoban (azt hiszem péntektől).

2011. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom fél évesen kapott mindkettőt, olyan 1 éves kora körül kezdte el érdekelni. Kb 2 hétig. Aztán most 2 évesen is lekerült a polcról, akkor sem tartott tovább az érdeklődés.

Én úgy gondolom, hogy kár ilyen drága játékokra költeni a pénzt, mert az én lányomból kiindulva a legapróbb gagyinak is jobban örül és többet játszik vele, mint ezekkel. És tényleg nem irigységből írom ezt, hanem tapasztalatból, mert megtehetném hogy drága játékot vegyek neki, és vettem is sokat, de neki mindig az kellett ami olcsó, gagyi, szar, amire nem is gondolná az ember hogy érdekes játék. Fejlődni meg nem hiszem, hogy fog a tanuló kutyától, a sütifalótól azért jobban, mert abba van formabedobó.

2011. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a lányom, amikor a kutyust vettük (a sima magyarul beszélőt, akciós volt a tesco-ban), addig tetszett, amíg a boltban a polcon látta:)

9 hónaposan kapta a sütifalót, szintén akciós volt a tescoban:), hát ez egy picit nagyobb siker lett akkor, mint a kutyus.

Most lesz 20 hónapos, és már a kutyussal többet foglalkozik, beszélni még nem olyan jól beszél, inkább szavakat mond, de ha mondja a kutyus, hogy ölelj meg vagy szeretlek, akkor mindig megölelgeti:), illetve az egyik mondókánál mutatja a hasát, hogy megfájdult:)

A kincses bödönnel szoktunk játszani, berakja a formákat és nyomkodja az orrát, hogy világítson.

2011. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanuló kutyust 6 hósan és azonnal játszott vele. De még mindig szereti, 14 hónapos most.
2011. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kislányom 19hónapos,és a sütifalón gondolkoztam(pont a tescoban). Szeret forma bedobozni,van már neki pár,csak nem tudom nem e késő neki megvenni?

A kutyát 6hónaposan kapta,de csak pár hónapja érdekli igazán,de most nagyon! Minden nap táncol vele.

2011. okt. 26. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly karácsonyra vettem neki a sütifalót,akkor volt 8 hónapos.Most 18 hónapos,minennap játszik vele,nagyon szereti.Szerintem megveheted a lányodnak,most kezdik el megtanulni,melyik forma hova való.
2011. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!