Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Megéri feláldoz...

Mit gondoltok? Megéri feláldozni a szép testet egy gyerekért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 20:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem kell felaldozni.

Ha neked ugy van jo tested, hogy egyaltalan nem foglalkozol vele es nem fektetsz bele energiat, akkor nem kell a gyerekvallalas okozta deformalodas miatt agodni, mert siman az ido is el fogja ronditani a testedet 5-10 even belul.


Ha viszont teszel is azert, hogy jol nezz ki, akkor nem kell aggodnod.

En lassan 30 eves vagyok, van ket gyermekem, meg lesz is egy mellesleg, de mindenfele tulzas nelkul allithatom, hogy a 18-20 eves fiatal lanyok donto tobbsege elbujhat szegyeneben strandon bikiniben es utcan feloltozve egyarant, mert sokkal jobb formam, tapintasom van.

Nem tett a terhesseg semmit sem tonkre rajtam. De en nem vagyok erre lusta, mar nagyon regen normalisan taplalkozom, egeszsegesen elek, rendszeresen sportolok, nagyon aktiv vagyok.


De realis is: tehetek barmit, 10 ev mulva mar az en borom sem lesz feszes, a mellem is logni kezd majd, az izmokat is nehezebben fogom tudni megtartani, sappadtabb is leszek, rancosabb is, sorolhatnam.

Es ez akkor is igy lenne, ha soha sem szultem volna, mert ez a korral jar, aki nem patkol el max 30 evesen, az oregedni fog es nem lesz elete vegeig bomba no.

Ennyit errol.

Magyarul: ha szulsz, ha nem, akkor is elobb-utobb venasszony leszel.


Viszont amig gondolati sikon az aldozat szoval kotod ossze a gyermekvallalast, addig ne szulj szerintem.

2011. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell azert lehordani a kerdezot. Szerintem mindenkinek megfordult a fejeben az a kerdes, hogy mennyire fogja megvaltoztatni a testet egy gyerek.

A strandon amugy mellettem is elbujhat a 20 eves lanyok tobbsege.

2011. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
A szép testedet kénytelen vagy feláldozni, 40 évesen már ha a fejed tetejére állsz se lesz szép a tested. De ha ennyire imádod magadat inkább azt mondanám, nem muszáj szülni!
2011. nov. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

mi az h szép test ?


lehet neked tetszik másnak meg nem ez van


ha úgy gondolod h áldozat egy gyerek vállalása akkor ne szülj

2011. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ferjem nagynenje enekesno volt fiatal koraban. Mar akkor kijelentette, hogy o nem fog ferjhez menni.

Most 55 eves. Azt nem banta meg, hogy soha nem ment ferjhez, de azt nagyon, hogy nem szult gyereket.

Most egyedul van, fiatal koraban tenyleg szep volt, de most 55 evesen meghizott es rancos lett. Es nincs senkije

2011. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Azzal nem értek egyet, hogy idősebb koromban mindenképpen csúnya testem lesz. Sokat adok magamra, odafigyelek az étkezésre, sokat edzem. Itt vannak nők, akik 40 felett is csinosak:


[link]


[link]

2011. nov. 1. 12:01
 17/23 anonim ***** válasza:

OK, nem csunya lesz 40 evesen, csak jol karbantartott 40 evesnek megfelelo es nem olyan, mint egy normalis 20 evese.

50 evesen pedig egy jol karbantartott 50-esnek fogsz megfelelni es nem egy 25 evesnek.

Ezzel azert gondolom egyet ertesz.

Es a jol karbantartas nem annak a fuggvenye, hogy te szulsz-e gyereket, vagy sem.

Ha valoban fontos neked a tested, akkor szansz idot, energiat, penzt a gondozasara, ha nem fontos, akkor elhagyod magad.

Elobbi esetben a szules ellenere is jol fog kinezni, utobbi esetben akkor sem lesz szep egy ido utan, ha nem vallalsz gyereket.


De egyebkent hogy jutott eszedbe, hogy a szep test es a gyermekvallals kizarja egymast?

A kornyezetedben csak ilyen peldat lattal?

Mert en latom az ellenkezojet is (nem csak a sajat szemelyemben).

2011. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet egy nőnek fontosabb a szépség, mint a gyerek. Ha megöregszel, és már nem lehet gyereked, nem fog vigasztalni a szépséged, akármennyit költesz plsaztikai műtétre. Magányos leszel szerintem. Linkeljek olyanokat, akik többszöri szülés után is szépek? Vagy olyanokat, akik nem szültek, mégis csúnyák? Egyszerűen a két dolog fényévnyi távolságban van a fontossági sorrendemben, pedig én se vagyok kövér anya létemre.
2011. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, csinosak 40 felett is, de vannak olyanok is, akik ugyanilyen csinosak 40 felett, csak van gyerekük is.
2011. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Megéri. :) Én pld. 40 leszek, van gyerekem ,és jobb a testem, mint 20 éves koromban! :)


Csak tenni kell érte.

2011. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!