Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit hogyan lehet postázni?

Babakocsit hogyan lehet postázni?

Figyelt kérdés

A veterán vettem babakocsit és az eladó is tanácstalan , a benzinköltség meg jó ha 7 ezer forint lenne meg a fél nap . Egy ilyen terméket mibe lehet becsomagolni, postázni , kérem akinek van tapasztalata írjon !

Nagyon köszönöm a segítséget !


2011. nov. 2. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Kartondoboz és futárszolgálat :D


Ha mégsem akkor az eladó lehetne annyira megértő, hogy visszavonja a megvételt és meghirdeti újra, természetesen a postázhatóság kilőve felirattal!

2011. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nylon zsák és futárszolgálat
2011. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vaterafutár mennyi lenne? (Még nem használtam, de talán jó lehet.)

Nincs esetleg egy ismerősöd, aki jár arra és elhozná? Vagy távolsági buszra nem tudjátok feladni? Szoktak olyant csinálni, hogy adnak a sofőrnek 500-1000 Ft-ot, itt felrakod, ott leveszik. Csak meg kell beszélni, hogy melyik busz, nyilván.

2011. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nyilván ők rakják fel, és te veszed le. De úgyis érted... :)
2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen adtam el, a saját futárukkal küldtem a 3 darabos kocsit, mózes, váz, hordozó. Kukás zsákba csomagoltam darabonként, azt hiszem 2,5 ezer volt kb. a szállítás díja. Délután elvitték, másnap reggel 7-kor az ország másik felén volt a babakocsi hiánytalanul, sérülésmentesen.:)
2011. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En ikerbabakocsit adtam fel postan es nem volt vele semmi gond. A futarszolgalat eszembe sem jutott, mert tudtam, hogy lehet postazni.

Nekunk megvolt a doboza, de ha zsakba rakja es korbetekeri kartonpapirokkal, ragasztoszallaggal es az aljara, tetejere is ragaszt egy-egy kartont, akkor az mar tokeletes.

A csomagolason belulre is irja ra egy papirra a nevedet, cimedet es kivulre is jo lathatoan.

A postan feladhatja siman belfoldi postacsomagkent, az kb 1000 forint.

De en start pluszkent adtam fel legutobb, mert a vevo mar masnapra szerette volna. 2000 forint alatt volt a feladas, ebben mar benne volt az, hogy erteket is tuntettem fel rajta, ha esetleg barmi gond lenne, de utanvettel is lehet feladni es az is benne van az arban. Masnap delelott ez is megerkezik.

Es a posta kocsival vitte ki a vevohoz.

Ennyi leiras van a meretre: "A küldemény tömege max. 30 kg, leghosszabb kiterjedésbeli mérete 2000 mm lehet, a 3 kiterjedésbeli méret (hosszúság + szélesség + magasság) nem haladhatja meg a 3000 mm-t."

De ez naygon sok, mondom, en ikerkocsit postaztam el ebben dobozostol.


Az eladonak itt is atutalod a penzt, a postakoltseggel egyutt, o dobozol, a postan ker hozza egy kiserolevelet csomagfeladashoz, kitolti, raragasztjak a csomagra es mehet utjara.

2011. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!