Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyesen vagyok a 2,5 éves...

Gyesen vagyok a 2,5 éves kisfiammal itthon! Nagyon kevés és így arra gondoltam, hogy vissza mondom a gyest és leszámolok a munkahelyemről és elmegyek munkanélkülire! Ez lehetséges így?

Figyelt kérdés
Sajnos nemtudok vissza menni a munkahelyemre mert nem tudom éjszaka hova tenni a kisfiamat. Ezért gondoltam arra hogy vissza mondom a gyest és akkor a munkanélkülit még kapom 3 hónapig addig meg csak találok valami munkát!
2011. nov. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Elég rizikós, mert ha 3 hónap után mégsem találsz munkát, akkor semmi bevételed nem lesz.

Azt is meglépheted, hogy papíron visszamész dolgozni, de egyből elmész betegállományba, a gyerek 3 éves koráig nem küldhetnek el, így van még fél éved munkát találni. Ha nem sikerül addig, akkor ugyan elküldenek a munkahelyedről (mert már nem leszel védett) viszont onnantól még 3 hónapig tudsz munkanélkülin lenni. - ezzel a megoldással nem a következő 3 hónapod van biztosítva, hanem 9.

2011. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, csak az a kérdés, hogy hol helyezed el a kisfiadat, vagy van bölcsi helye?
2011. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!