Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal tervezzük a babát,...

Ketim kérdése:

Párommal tervezzük a babát, de jó pár kérdés motoszkál a fejemben. Kórház gyógyszertárában dolgozom mindenféle gyógyszeranyaggal. így valószínű veszélyeztetett terhes lesz. Ha 101ezer a bruttóm mennyi lesz a táppénzem ha 2012-ben leszek táppénzes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen más jövedelmet nem kapsz idén (se jutalom, se ruhapénz, se semmi hasonló), és 2 éve folyamatosan dolgozol, akkor a bruttó táppénzed 60600Ft lesz bruttóban.
2011. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos még nincs meg a két évem, Októberben volt egy éve hogy itt dolgozom, előtte 2 évig munkaügyi tanfolyamot végeztem, és abban helyezkedtem el, mint gyógyszertári asszisztens.

Köszi a választ.

2011. nov. 6. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:

az is elképzelhető, hogy az általad elvégzett tanfolyam alatt biztosítotti jogviszonyod volt, és ha a vége után 30 napon belül kezdtél dolgozni, akkor 60% lesz a táppénzed. Nem tudom, milyen szervezésű tanfolyamra jártál, és milyen jogosultságokat kaptál, ezért kérdezz rá a munkaügyi központnál, vagy az oep-nél hogy amire te jártál, az milyen jogosultságot ad.


Ha nem ad biztosítottságot, akkor a táppénz csak bruttó 50500Ft lesz.

2011. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!