Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 évesen megtartanátok úgy a...

22 évesen megtartanátok úgy a babát, hogy a férfi még a volt feleségét is szeretné, de vágyódik már egy gyerekre?

Figyelt kérdés

Tabletta mellett maradtam terhes, a párom még nem tud róla. Nem tudom mi tévő legyek, én nagyon szeretem őt, 1 éve vagyunk együtt. Mindketten dolgozunk, anyagilag nem lenne gond.

Ő már elvált, még nincs gyereke, de mondta, hogy szeretne.

Csak az a baj, hogy hiába lennénk mi jól meg, a volt feleségén még tudom, hogy nem tette túl magát.


Szerintetek alakulhat még jól az életünk? Mert nem akarok egy egyedülálló anya lenni, rendes családot képzeltem el magamnak mindig...:(


2011. nov. 7. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy rosszul gondolom,de én tabletta mellett eleve nem tartanám meg a babát,akármennyire is babapárti vagyok.
2011. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélnetek, nektek, kettőtöknek kell.

Túl fogja tenni magát a volt feleségén, nem kell ezt neked "várni", nem a Te feladatod hogy feldolgozza az érzését. Kettőtökre koncentrálj. Vagy, helyesebben: hármótokra. (érzésem szerint, alakulhat jól)

2011. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

én megtartanám.

de ha nem szeret téged,akkor a gyerek nem fogja melletted tartani.

viszont az abortusz sosem jó döntés,joga van a babának az életéhez.ha tegyük fel most melletted marad de ha a gyerek 6 éves lesz és mégis külön mentek akkor hova teszed a gyereket?egy nőnek fel kell készülni sajnos manapság arra is,hogy egyedül marad.

egyébként nővérem is 22 éves,védekeztek gumival és terhes maradt,a pasi lelépett de nővérem megtartotta a babát és mindannyian várjuk őt.

2011. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de amúgy meg tényleg nem könnyű az exet elfelejteni(én is hasonló cipőben vagyok ,de a páromnak két lánya is van már ) de te eltudod vele felejtetni,törekedj erre!reméljük ,hogy örülni fog a párod a picinek.
2011. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először mond el a párodnak, hogy mi a szitu, és beszéljétek meg. Ha jön a baba, egyszerűbb lesz túltenni magát az exén is, hiszen lesz, ami lefoglalja. :)

Ha tabletta mellett maradtál terhes, attól még nem biztos, hogy beteg lesz a baba, ezt a kezelőorvosoddal kell megbeszélned, de én úgy tudom, hogy ilyenkor még vagy-vagy alapon működik a dolog, vagy elhal a terhesség, vagy megmarad, de nem lesz baja. Egy gyereknél egyébként nincsen nagyobb boldogság! Sok sikert, remélem jól döntötök, és marad a pici!

2011. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megtartod a babat es adsz magatoknak egy eselyt a boldog uj elethez, vagy elveteted es akkor a buntudattol egy ido utan tutira szetmentek.
2011. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először vele kellene megbeszélned, hogy ő mit reagál. Ha anyagilag nem gond és szeretnéd a babát akkor tartsd meg.

Egyébként az én anyám is gyógyszer mellett lett terhes, és egészséges gyereke született (már 6 éves).

2011. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám a babát,de beszéld meg a pároddal.
2011. nov. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!