Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ugyanolyan kellemetlen...

Tényleg ugyanolyan kellemetlen még programozott császár után is szexuális együttlét, mint sima szülést követően? Miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem programozott, hanem sürgősségi császárral szültem, hát nekem semmi problámám nem volt, miután begyógyult a sebem.

Sztem a kettőnek ilyen szempontból nincs köze egymáshoz.

2011. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Császárom volt, sima szülésem nem, így összehasonlítani nem tudom a kettőt. Mi a 6 hetes kontroll után voltunk először együtt a párommal. Addigra a sebem szépen begyógyult. Fájni nem fájt az együttlét, de nem volt éppen a legkellemesebb. Viszont szerintem inkább azért lehetett, mert volt egy pici méhszájsebem.
2011. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En is surgossegi csaszarral szultem.

Kellemetlen volt az elso 3-4 egyuttlet de aztan javult a helyzet.

2011. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt de nem programozott.De egyáltalán nem volt kellemetlen.
2011. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szültem hüvelyi úton és sürgősségi császárral is, nekem a császár után valamiért kellemetlenebb volt az együttlét.

Hüvelyi szülés után 5 héttel voltunk együtt (gátmetszésem is volt), nem volt semmi gond. Császár után is 5 hét után voltunk együtt, hát, nem volt kellemes. Az okát nem tudom, elviekben pont fordítva kellett volna lennie (hogy sima szülés után kényelmetlen, nem császár után). Talán amiatt van, hogy nagyon sokáig vajúdtam (3 nap), azalatt sokszor vizsgáltak- ami nagyon rossz volt, és nagy is volt a baba, talán a 9 hónap alatt kicsit jobban átalakultam, mint az előző szülésnél, én erre gondoltam, de nem tudom. Egyébként kb. 7. héttől már minden ugyanolyan, mint előtte :)

2011. nov. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És itt mindenki szoptatott is? Mert közben kiderítettem, hogy talán azzal lehet összefüggésben (hüvelyszárazság stb.)
2011. nov. 9. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok: igen, az elsőt 1 éves koráig szoptattam, amikor már 6 hónapos terhes voltam a kisebbikkel, azért választottam el. Most is szoptatok egyébként, nem tudom, hogy a szárazság miatt van-e, pedig odafigyelünk.
2011. nov. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki ne felejtse el, hogy a programozott császármetszés sokkal rosszabb, mint az akut!, ugyanis nem előzi meg vajúdás, így a méhizomzat nem vékonyodik el, mint normál esetben, tehát sokkal nagyobb az a rész, amit be kell varrni, aminek ezután be kell gyógyulnia. Nem indulnak el azok a természetes testi folyamatok, melyek segítik a mielőbbi gyógyulást, így az sokkal lassabb lesz.
2011. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Programozott császárral szültem ,8 hét után próbálkoztunk az együttléttel,de az hittem meghalok úgy fájt mindenem bent.Szoptattam,de nem hiszem ,hogy ennek köze volna hozzá,mert a következő alkalmak már jók voltak.
2011. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!