Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hamarosan megszületik a...

Hamarosan megszületik a picurkám. Egyedül maradtam vele, mert apa lelépett. Szóban megegyeztünk a gyerektartás összegéről, de szeretném ezt irásban is rögziteni. Hogyan kezdjek hozzá? Mit vessünk papirra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 18:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 6:56-os válaszolóval értek egyet! Az nem elég, ha Te/Ti leírjátok, mert esetleg ha később bármi gond van, akkor azzal nem érsz semmit. Bíróság kell, hogy meghatározza ezeket a dolgokat.
2011. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a kedves, biztató szavakat és a tanácsokat. Igyekszem úgy alakitani a dolgokat, hogy a picurnak jó legyen. Nehéz, bár tudom, hogy nem én vagyok az első, aki igy járt és nem is az utolsó, de piszokul fáj és egy világ omlott össze bennem miatta. De a lényeg, hogy hamarosan megszületik a kisfiam, akit már nagyon várok, vár a család és a barátok, akik mindig mellettem állnak.
2011. nov. 10. 07:34
 13/19 anonim ***** válasza:

A válós vagyok!

Nekem is itt állt mindenki, és hihetetlen támaszt adtak! Sajna csak az idő segít, de fog, és pár hét múlva jobb lesz minden!

Mikorra várod a picit? Írsz, ha megszületett?


Könnyű szülést kívánok!

2011. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
2 hét még a szülésig. Irok, ha megszületett a kis Drágám. Hihetetlen, hogy eltelt ez a 9 hónap. Szinte végig egyedül voltam (apa nem volt velünk), aztán megjelent, majd ismét lelépett.Nagyon szeretett volna a szülésnél ott lenni.....ez volt a eredeti terv, de ezek szerint még sem voltunk neki olyan fontosak. Köszönöm a biztatást!
2011. nov. 11. 18:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Az már tényleg nem sok! Kislány vagy kisfiú? Mi lesz a neve?

Meglátod pár hónap, és örülni fogsz, hogy lelépett! A stressznél sokkal jobb a nyugalom! Még ha hiányzik is, de nem idegeskedsz, nem agyalsz napi szinten, hogy visszajön-e. Ennél többet ér a béke, elfogadod a helyzetet, és nagyon-nagyon boldog leszel a babáddal!

Én háromszor ennyit is végig csinálnék a fiamért! :)

Válós voltam!

2011. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kisfiú és Zalán lesz a neve. Nem tudok mit csinálni, elfogadom a helyzetet, csak minket hagyjon békén ezek után. Nem akarom és nem fogom stressznek kitenni a kisfiamat. Ő választotta ezt, ez az ő döntése volt. Nincs visszaút! Remélem az idő mindent megold!

Köszönöm a biztatást kedves Válós!

2011. nov. 12. 09:19
 17/19 A kérdező kommentje:

Örömmel értesitek mindenkit, iktől itt jó tanácsot, segitséget és biztatást kaptam az elmúlt időszakban, hogy Zalán fiam megszületett! Mindketten jól vagyunk, bár nehéz szülés volt. A vége császár lett. A picurral szerelem volt első látásra.:)))))

Az apja sajnálhatja, hogy miről maradt és marad le.

2011. nov. 24. 12:56
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!!!! A válós vagyok!!!


Jaaaj, nagyon gratulálok! Ugye milyen boldogság? Látod, már mondod is, hogy sajnálhatja, így is van!

Örülök, hogy minden rendben van, ez a szerelem csak nőni fog, meglátod!


Nekem is császár volt, látom sorstársak vagyunk! :)


Sok boldogságot nektek!

2011. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szia Válós!:)


Köszönöm szépen a gratulációt. Csodálatos érzés anyának lenni! Remélem tényleg sajnálni fogja az apukája a rossz döntését. Születése óta 2x látta kis időre. Nagyon jó baba a kis drágám és IMÁDOM!!!!!

2011. nov. 27. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!