Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyi időt kellett...

Anyukák, mennyi időt kellett várnotok arra, hogy anyává válhassatok?

Figyelt kérdés

Onnantól kérdezem, mikor már nagyon akartátok. Nem csak orvosi dolgok miatti elhúzódás érdekel, hanem bármi miatt... Akár anyagi okok, akár, mert a párotok nem akarta.

Hogy bírtátok, mikor már nagyon vágytatok rá?


2011. nov. 12. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3 évet. És nagyon nehezen bírtam...főleg, hogy mindenki a környezetemben babás lett, akár akarta, akár nem... Aztán már készültem a lombikra lélekben, és ahogy mással, úgy velem is megtörtént egyszer csak a csoda.
2011. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2000-ben derült ki,hogy csak lombikkal lehet gyerekünk

8 lombikot csináltunk végig,az egyiknél 21 hetesen elvetéltem ikreket

2006-ban örökbefogadtuk újszülött kisfiunkat

2010-ben örökbefogadtuk újszülött (kisfiúnk teljesen vér szerinti testvérét) kislányunkat


Ma már fellélegezve gondolok vissza a régi nehéz,elkeseredett évekre és boldog vagyok ,hogy túl vagyunk rajtuk.


Ma már a gyerekek egészségéért aggódom ,sőt túlaggódom...

2011. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Közel 4 évet vártunk a babánkra sajnos közben volt 2 vetélésem is mire kiderült ,hogy trombozisra hajlamos vagyok és ezért nem maradtak meg a babák.Sajnos a második műtét után több mint 1 évet kellett várni mire összejött kaptam closty tablettát és szerencsére az első hónapban összejött.Szúrtam magam mindennap kislányuk 2 hónapos koráig ,de minden pénzt megért.Én nagyon szenvedtem mert körülöttem mindenkinek volt babája,de most itt van velünk lassan 5 hónapos és ez a legfontosabb:)
2011. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9 hónap után sikerült.Nem volt semmi bajunk,csak valahogy nem akart összejönni.
2011. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 évet.

Bele voltam betegedve lelkileg, mert a barátnőim sorban pocakosodtak. Nagyon bántott, hogy ennyire vágyok rá és nem sikerült.

Persze oka volt, de végül orvosolták és természetes úton, gyógyszeres peteérleléssel sikerült megfogannia a kislányunknak ezelőtt 3 éve.

Most tesót tervezünk, nyár óta nem védekezünk, de még nincs eredmény. Most nem parázok már, majd jön, ha akar.

2011. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az első baba a 7. hónapban fogant meg, pedig semmi bajunk nem volt a párommal. A második remélem, hogy most (bár még csak 2 napja késik), ez már a 8. hónap, hogy próbálkozunk.


Tényleg nagyon rossz érzés csak várni és reménykedni, valahogy olyankor mindenhol gyerekes családokat és várandós nőket lát az ember. Legalábbis én csak őket vettem észre.

2011. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5 hónapot vártam rá, de már teljesen kivoltam, hogy biztos valami bajom van, hogy nem jön össze. Kicsit le is mondtam róla, és pont ekkor fogant meg :)
2011. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint én nagyon szerencsés vagyok, nálunk a második hónapban összejött, azóta 3 hónapos a kisfiam.
2011. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

13 hónapot.

Nem volt bajunk, csak nem jött össze, pedig mindent megpróbáltunk.

2011. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Decemberben döntöttünk, hogy babát szeretnénk.Nem hirtelen,már beszéltünk róla, de Decemberben vágtunk bele.Áprilisban maradtam terhes.Most már 10 hónapos a kis csajom.Most meg balesetből sikerült újra teherbe esnem úgy néz ki, igaz még nem voltam dokinál...
2011. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!