Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogytatok le a terhessé...

Hogyan fogytatok le a terhesség után?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt 10 kilót híztam, ebből 9kg le is ment szülés után. A következő hónapokban viszont visszahíztam mindent. Valahogy nem sikerül úgy alakítani a dolgaimat, hogy a fogyókúrát beillesszem a napjaimba. 4 hónapos a babám.
2011. nov. 13. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 10 kg-ot híztam terhesség alatt, 60-ról indultam, miután megszületett a fiam, azonnal visszamentem 60kg-ra, úgy 8 hónap múlva magamra sem ismertem, 51kg-ra lefogytam a szoptatás alatt, amitől már szörnyen éreztem magam, csont és bőr lettem, pedig ettem rendesen és vitaminokat is szedtem. Most 2 éves a fiam, nemrég hagyta abba a cicizést, most kezdem felszedni a kg-at, 56 vagyok most. Igazából nekem nem volt segítségem, mindent én csináltam mióta hazajöttünk a kórházból, napi szinten többet mozogtam, mint előtte a talpalós fizikai munkámban, szerintem emiatt is fogytam, pedig nekem nem állt szándékomban.
2011. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 70 kilórol kezdtem, pedig 65 szoktam lenni. (karácsony után, egy óriási zaba után lettem terhes)

Aztán 20 kilót híztam. a korházból 80kilóval jöttem haza és 4 kilót félev alatt magamtól leadtam. majd lement kis diétával még 2 kiló, aztán 2 kiló csak úgy,mert itt lett a nyár, és séta séta séta. majd 4 kilót leadtam egyszerü diétával.


úgy érzem hogy a gyerek mellett olvadnak a kilók rólam, csak egy kis odafigyelés kell és mennek le.

most 67 kiló vagyok de megint terhes, így megpróbálok most nem annyit felszedni.

2011. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Jó ilyeneket olvasni, remélem nekem is menni fog!!!

Második: Gratulálok a Babához a pocakodban :D

2011. nov. 13. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 11 kg-t híztam ebből 7 ment le eddig 6 hetes a babám. sajna túlsúlyosan estem teherbe szóval kb 17 kg van rejtem ami felesleg. Most hogy ilyen közel a karácsony eléggé frusztrál a dolog mert ha előbb ne akkor úgyis lesz nagy rokonsági "pofavizit" és akkor mindig beszólnak a kedves rokonok.

Előző babámmal 22 kg-t híztam ez kb fél éves korára ment le rólam, utána még négyet fogytam 1 éves koráig. Sajnos mikor visszamentem dolgozni ülő munkába visszajött 10 kg.


Most valahogy nem megy olyan könnyen lefele mint akkor, és sajnos állandóan ennék, biztos a szoptatás miatt. a rossz időben még a séta sem segítség, úgyhogy még nem tudom mitévő legyek:((

2011. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi a probléma, akkor egyél normálisan, mint terhesség előtt, mire egy éves lesz a gyerek, visszaalakul a tested. Hagyj időt magadnak.
2011. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!