Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 3hónapos baba...

Szerintetek egy 3hónapos baba érzi, ha egy ember negatív, és azért sír ha a közelében van?

Figyelt kérdés
Bár kedves vele, meg minden, de mégis mindig sír ha a közelében van....
2011. nov. 14. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

oh a gyerekek nagyon sokmindent éreznek.


de sokszor azt érzik, hogy anyuka nem szereti azt az embert és azért sírnak a közelében.


amúgy én tök utálom apósomat még is imádja a kislányom. ami így van jól.

2011. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálunk az anyós, és a sógornő közelében van ez. Ők utálnak engem amióta a párommal vagyok, egyszer kétszer próbáltam a párom miatt félre tenni az elmúlt 5év sérelmeit, de amióta én is ANYA vagyok nem megy. Mikor megszületett a fiam még rendben volt minden, de időközben persze megint beszóltak, és kivételesen nem hagytam magam, azóta nem köszön az anyós ha meglát az utcán, (még akkor sem ha a fia velem van).... Erre a nem köszönésre rendszeresen volt példa az évek során.

A fiam ha átviszi hozzájuk a párom, megállás nélkül üvölt, és kb 20perc múlva már itthon is vannak. Eleinte sajnáltam a dolgot, de már ott tartok, hogy megérdemlik, ha engem utálnak a fiamtól mit várnak, hiszen akár tetszik akár nem én vagyok az édesanyja.

2011. nov. 14. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nem ugyan az,de érdekesség képen had írjam le:

Tegnap a Párom volt ki,de csúnyán. Nem káromkodott,nem kiabált,a lányunkat (2 hónapos) mégis alig tudtam megvigasztalni,mikor az apja valamit mondott. Amikor csendben volt a Párom,akkor megnyugodott a kicsi,amikor pedig valamit mondott-már nyugodt hangnemben-akkor újra rákezdett a kislány...


Sok mindent megéreznek a babák! Ha Anyuka kicsit idegesebb,akkor a Baba is ingerlékenyebb lesz...hiába beszélsz hozzá,hiába megy minden a megszokott módon,a Baba akkor is sírósabb,nyűgösebb lesz!


Üdv:3gyerkőcös

2011. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudja a fene, kislányom csak akkor sírt, ha anyukám és bátyám volt a közelében! Pedig őket imádom és nagyon kedves emberek!!!


Úgyhogy biztos, hogy jók az antennái a gyerekeknek, de néha azt hiszem valami bezavar náluk az adásban. :)

2011. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!